Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Próba


Gość Tomek1992

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Ostatni raz byłem jeszcze w ubiegłym roku, jak jeszcze można było spinningować.

W tym roku tylko przejazdem i sam bym się chętnie dowiedział co tam się dzieje.

Nie nastawiaj się na zbyt wiele... Z białej ryby raczej nic złapiesz - no chyba, że się coś w tym roku zmieniło.

Na pewno jest tam okoń, szczupak też się znajdzie.

ps. bardzo fajny zbiornik, ładne miejscówki. Chętnie tam jeżdżę, bo mam bardzo blisko, ale efekty słabiutkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał74,

Kolego jak po Twoim wypadzie? Mam nadzieję, że udało się coś złowić.

Pochwal się ;)

ps. a może ktoś inny z Was był na Próbie w ostatnim czasie i może się podzielić ?

Pytam bo już dawno tam nie byłem i zastanawiam się czy w ogóle jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja już kiedyś wcześniej wspominałem - mieszkam bardzo blisko tego zbiornika.

Często jeżdżę, np. po to, żeby pogadać z wędkującymi.

O tej porze wszystko jest tak zarośnięte, że szkoda sprzetu.

Wędkarze całe zestawy z koszykami zrywają.

Wg mnie pozostaje czekać do jesieni i na spinning. Na białą rybkę szkoda czasu.

ps. można jeszcze spróbować na żywca jakiegoś drapieżnika złowić - ale też bez fajerwerków.

Generalnie szkoda, że tak się dzieje bo zbiornik jest świetny, miejscówki także... jedynym mankamentem jest brak ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje tylko podziękować PZW Sieradz za super zarybienia dokonywane na łowisku które mają pod nosem.

Nie wspominając już o tym ze z roku na rok składki są coraz wyższe.

Pytam na co idą te pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej porze wszystko jest tak zarośnięte, że szkoda sprzetu.

Wędkarze całe zestawy z koszykami zrywają.

Można spokojnie połowić na spławiku, zarówno karpia jak i lina oraz drobnicę trzeba tylko sobie zanęcić i nie siadać na otwartej głębokiej wodzie ale od lasku i prawym brzegiem w stronę tamy ale max 200 metrów za wyspę. Najlepiej jest powiedzieć że ryby nie ma, wielkie g... prawda, jest ryba na Próbie tylko nie w takiej ilości jak kilka lat temu, jak ktoś ma mało ryby niech jedzie na Murowaniec, Szałe albo na Konińskie wody - na kanały tam się nałowi, pytanie czy jedzie się połowić, odpocząć czy po mięso? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasek na próbie występuje po obu stronach ;) Prawy brzeg... hm, to także zależy od której strony dojedziemy.

Masz na myśli od strony plaży, tam gdzie w sezonie jest płatny parking oraz rozstawiają budki z napojami itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.