Skocz do zawartości
tokarex pontony

Robinson Lumix Match


sKy

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

mam tą wędkę od wiosny tamtego roku. Nie jest to w pełni węglówka , zawiera także włókno szklane - jest to więc kompozyt ale zachowujący charakterystykę wędki węglowej. Jest wytrzymała i solidnie wykończona . za tą cenę to wędzisko jest bardzo dobre . Nie jest może tak lekka jak węglówki za 200-300 zł ale powiedzieć że jest ciężka też nie mogę.

Ja mam 420 i jestem z niej zadowolony . zabieram ją na ryby w pokrowiec gdy jadę rowerem bez żadnych obaw. Złowiłem na nią płocie , liny , leszcze karpie itd . Za ta cenę wędka godna polecenia.( osobiście kupiłem ją za 110zł). Nie jest bardzo sztywna jak te droższe węglówki

można wyciagnąć na nią ładną rybę . bardzo dobra wędka spławikowa

opis producenta lumix match :

Matchówki zaprojektowane z myślą o początkujących wędkarzach i nauce metody odległościowej okazują się bardzo chwalone także przez specjalistów. Solidne wykończenie, elegancka stylistyka, przystępna cena. Możliwość stosowania na różnorodnych łowiskach (rzeki, kanały, woda stojąca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.