Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaki prezent na parapetówkę?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Byłem tydzień temu na parapetówce u kolegi z pracy więc jestem na bieżąco w temacie :mrgreen: . Jeśli idziesz sam z Magdą ustal górną granicę finansową jaką możesz wydać i zapytaj osobę zainteresowaną prezentem co jej potrzeba lub co chciała by dostać . Niespodzianki nie zawsze są trafione i często lądują dalej zamiast cieszyć obdarowanego.

My jako ,że szliśmy grupą zrobiliśmy zrzutkę na wspólny prezent ( duży zegar w formie kompozycji ze skóry i bambusa po uzgodnieniu z osobą zainteresowaną ) do tego kwiatek doniczkowy plus każdy flaszkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili dla pary 30 - latków na parapetówkę.

Twoj pomysl jest bardzo ciekawy, musisz zadac sobie pytanie czy Twoi znajomi cenia przedmioty wartosciowe, bo takim jest Twoj prezent, mysle ze podobny zestaw moznaby kupic made in China za ok 40 zl, i teraz pytanie czy ktos potrafi odroznic stylowy perfekcyjnie wykonany zestaw, ktorym masz zamiar ich obdarzyc czy potraktuje go jako... mi osobiscie bardzo sie podoba.

jesli znasz styl w jakim urzadzono mieszkanko mozesz wykazac sie kreatywnoscia, moze chociaz slyszales w jakim stylu urzadzaja sypialnie (jakie kolory) , wiec mozna dobrac luksusowa posciel _ atlas lub lsniaca satyna - bez wzorkow itp., ewentualnie pikowana (z przeszyciami) taka premium sort i wylacznie z przescieradlem w tym samym kolorze z tego samego materialu w komplecie, w sklepie cena waha sie ok 180-250 zl na allego znajdziesz taniej i pamietaj... Czarny to kolor pasujacy do wszystkiego, a sypialni chocby nie wiadomo jak kolorystycznie urzadzonej nada tajemniczy i zmyslowy obraz.

Jesli Ci Panstwo maja kominek mozna poszukac ciekawego "koziolka" na drewno lub komplet stylowych "pogrzebaczy".

Mysle ze dobrym pomyslem jest rowniez komplet eleganckich szlafrokow, lub ciekawy obraz pasujacy stylem do wystroju pomieszczenia, ale to tylko w wypadku jak napisal ESSOX po ustaleniu z przyszlym posiadaczem, gdyz gusta mamy rozne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramki do zdjęć z czytnikiem kart pamięci

rewelacyjny pomysł, juz niedlugo czeka nas boom na tego typu gadgety, tyle ze trzeba ja dobrac do wystroju wnetrza, ale to swietny pomysl.

Juz niedlugo albumy beda tylko w postaci elektronicznej w wiekszosci domow.

A propos muzyka tez bedzie sprzedawana na kartach pamieci zamiast na CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.