Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

moj podpis a wladza wszechmogacego admina


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Moim zdaniem ten podpis nikogo nie obraża, faktycznie wprowadza trochę zamieszania, ale raczej spowodowanego ciekawością :wink: dlatego cala ta sprawa wydaje mi się trochę glupia.

Swoja droga DareczeK, zacznij sie zachowywac jak na 19 latka przystalo... bo narazie tego nie widac... :???: . Cala ta sprawa nie daje Ci pozwolenia na publiczne obrażanie Maćka, do którego swoją drogą i tak mam większy szacunek niż Ciebie :!:

Nazwałem sprawę po imieniu, prawda ? :wink:

Do chłopaczka woblerka - pozwól , że to ja zdecyduję kiedy napiszę ostatnie słowo na tym "portaliku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka jedna reklama szamponu.

Gość tak fajnie ni to pytał ni to się dziwił na koniec.

A keri tak fajnie napisał:

za to Ty już zdążyłeś dać ciała w temacie

tylko nie wskazał mi gdzie abym mógł się poprawić i przeprosić.

Więc zapytałem z ciekawośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko byłem zszokowany, ale potem sobie przypomniałem, że ktoś już tak kiedyś miał i pytałem o to kiedyś.

I przypomniałem to sobie i już było ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta opcja bardzo podobała

I było mi bardzo miło gdy to czytałem

bo to bardzo ciekawy skrypt

Ale widac ze nie którym to przeszkadza

jedynie na tyle aby wywołać ździwienie i ciekawość osób, które go nie znają i jak ten skrypt działa oraz przerywać tematy pytaniami:

A dlaczego tak się dzieje?

A jak to się robi?

Przerabialiśmy to juz kilka razy na forum.

Dlatego poprosiłem Grzesia by o tym poczytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik zamknij ten temat bo sie przez bzdure robi mlyn niesamowity. Nie ma sensu zeby z tego powodu porobily sie na forum jakies wasnie. Forum ma laczyc a nie dzielic.

Dziekuje kolegom za wsparcie i dobre slowo. Co prawda przywrocono mi mozliwosc piasnia postow ale podpis dalej mam zablokowany.

Zatem zawiesze swoje pisanie na tym forum.

Jeszcze raz dziekuje koloegom a wszystkim chetnym chetnie odpowiem na priv jak to dziala

Polamania kija [you] :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik, regulaminowo nie widzę podstaw do blokowania Grzesiowi dostępu do prawie całego forum. Za swoją 'wiązankę' - w tym za to, gdzie ma opinię użytkowników odnośnie skryptu, został wcześniej ukarany, choć w mojej ocenie należały się co najmniej dwa krawaty od razu. Za ten sam czyn nie karze się dwa razy...

edit: widzę, że moja wypowiedź straciła na aktualności.

Grześ - stosowanie tego skryptu powoduje, że zawsze znajdzie się kilku mało rozgarniętych userów, którzy będą zapaskudzać dany temat swoimi pytaniami.

Nie stosujemy na forum tego skryptu nie dlatego, że jest to zabronione, ale na zasadzie swoistego gentlemen's agreement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ - stosowanie tego skryptu powoduje, że zawsze znajdzie się kilku mało rozgarniętych userów, którzy będą zapaskudzać dany temat swoimi pytaniami.

Nie stosujemy na forum tego skryptu nie dlatego, że jest to zabronione, ale na zasadzie swoistego gentlemen's agreement.

I takie cos zalatwilo by sprawe od razu.

Jaroslaw z automatu ale bardzo szczere a spiecia nie kojarze wiec pewnie nie bylo to nic wielkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ - stosowanie tego skryptu powoduje, że zawsze znajdzie się kilku mało rozgarniętych userów, którzy będą zapaskudzać dany temat swoimi pytaniami.

Nie stosujemy na forum tego skryptu nie dlatego, że jest to zabronione, ale na zasadzie swoistego gentlemen's agreement.

Dlaczego zatem nie wrzucic tematu do FAQ albo do regulaminu skoro co jakis czas on powraca? Nie byloby takich tematow jak ten. Przemyslcie to na forum dla moderatorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.