Skocz do zawartości
tokarex pontony

moj podpis a wladza wszechmogacego admina


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zauwazyliscie ze od jakiegos czasu mialem w podpisie wasze nicki.

Funkcja bardziej zabawna niz przydatna jednakze skoro fora sa w nia wyposazone postanowilem pobawic sie moim podpisem i ja sobie dodac.

Nie podoba sie to adminowi ktory bazgra w moim podpisie szarogesi sie blokuje go jak maly chlopczyk z urazona duma i kaze mi szukac po forum opini uzytkownikow na temat tej funkcji.

Wiec drogi adminie wybacz ale w d..pie mam to co sadza inni uzytkownicy na temat tej funkcji. Nie jest iona zabroniona regulaminem i nie zamierzam nikomu sie tlumaczyc z tego ze sobie jej uzylem w opisie.

Jesli chcesz zalatwiac takie sprawy to daj sam przyklad poprawnego zachowania i wyjasnij mi grzecznie na PW dlaczego nie a nie odsylaj mnie do szukania na forum ktore ma prawie 100 tys postow. W koncu to twoje forum i ty tu znasz kazdy kąt a ja jestem tylko userem i nie musze znac opinii innych na dany temat.

Oczywiscie lepiej odrazu wpierdzielac sie z buciorami do mojego profilu blokowac.

Bycie adminem rowniez do czegos zobowiazuje. Kultura grzecznosc i uprzejmosc obowiazuja cie tak samo jak kazdego innego.

Skoro nie zlamalem regulaminu prosze o odblokowanie mojego podpisu i nie wsadzanie tam swoich paluchow bo od tego masz inne pewnie ciekawsze miejsca. A jesli sie bardzo uprzesz to zmien regulamin panie wszechmocny i omnipotentny.

Z powazaniem

Grzes D.

ps. Co mi teraz zablokujesz mozliwosc pisania postow? :mrgreen:

-------------------------

Polamania kija [you] i oczywiscie adminku tomiku

Pstrąg i lipień to moi przyaciele a ja nie zjadam przyjaciół

7cde41d30dd7d037.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
To nie fair
no nie fair zgadzam się, można ukarać kogoś za złamanie regulaminu ale za niezłamanie powinna być nagroda :grin: poza tym to całkiem fajna opcja przyznam że pierwszy raz się z nią spotykam i mam pytanie jak ją użyć bo chce zmałpować na forum swojego roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec drogi adminie wybacz ale w d..pie mam to co sadza inni uzytkownicy na temat tej funkcji.

Na forum jest grubo ponad 2,5 tys. użytkowników w tym kilkuset bardzo aktywnych.

Mi akurat zależy także na opinii innych, więc na indywidualne traktowanie nie licz.

Z powazaniem

Grzes D.

ps. Co mi teraz zablokujesz mozliwosc pisania postow?

Skoro masz innych użytkowników w d..pie to przypuszczam, że im też teraz średnio będzie zależeć na Twojej obecności.

Stąd, tak. Blokuje Ci możliwość pisania postów.

Choć oczywiście forum z Uwagami Ci zostawiam. Bo chyba na nich Ci najbardziej teraz zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec drogi adminie wybacz ale w d..pie mam to co sadza inni uzytkownicy na temat tej funkcji.

Skoro masz innych użytkowników w d..pie to przypuszczam, że im też teraz średnio będzie zależeć na Twojej obecności.

Stąd, tak. Blokuje Ci możliwość pisania postów.

Choć oczywiście forum z Uwagami Ci zostawiam. Bo chyba na nich Ci najbardziej teraz zależy.

Widzisz i tu zaczyna sie dyktatura. Blokujesz bo nie masz rozsadnych argumentow przeciwko moim argumentom.

Nie Zrobilem nic zlego za co moznaby mnie ukarac zablokowaniem ale jednak to zrobiles w swojej bezsilnosci. Nie zlamalem regulaminu nie napisalem nic co mogloby obrazac innych uzytkownikow a wrecz przeciwnie bo uwazam ze imienne zyczenia polamania kija sa chyba bardziej serdeczne nie sadzisz?

Slusznie postapil Tomek dajac mi ostrzezenie za sposob wyrazenia mojej opinii w taki a nie inny sposob bo zrobilem to celowo i swiadomie oczywiscie liczac sie z tym ze ostrzezenie takie dostane.

Popatrz wyzej (klania sie umiejetnosc czytania ze zrozumieniem) co napisalem. Mam gdzies co sadza inni o moim podpisie bo to moj podpis i wyraza mnie i moje mysli zainteresowania itd A NIE CHODZI O UZYTKOWNIKOW FORUM (od tego jestem bardzo daleki). Podpisy uzytkownikow sa ich sprawa osobista i choc mnie rowniez nie wszystkie sie podobaja to nalezy to uszanowac (oczywiscie dopoki uzytkownik nie lamie regulaminu).

Miej odwage przyznac sie do bledu i byc odpowiedzialnym za swoje czyny podobnie jak ja przyznajac racje Tomkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz wyzej (klania sie umiejetnosc czytania ze zrozumieniem) co napisalem. Mam gdzies co sadza inni o moim podpisie bo to moj podpis i wyraza mnie i moje mysli zainteresowania itd A NIE CHODZI O UZYTKOWNIKOW FORUM (od tego jestem bardzo daleki).
Wiec drogi adminie wybacz ale w d..pie mam to co sadza inni uzytkownicy na temat tej funkcji.

A sam siebie po tym co najpierw napisałeś, przeczytałeś?

Koncentrując się na Twoim podpisie

Zastosowałeś w podpisie skryp - znacznik, który powoduje wyświetlanie w treśći podpisu nicków innych uzytkowników.

Poprosiłem Cię zarówno poprzez Twój podpis, jaki później poprzez PW abyś tego nie stosował w podpisie i poprosiłem abyś znalazł dlaczego i poczytał o tym na forum.

Odpisałeś, ze Ci się nie chce, przywróciłeś skrypt w podpisie. Więc Ci go zablokowałem do czasu kiedy przestaniesz stosować ten skrypt . Również Ci o tym napisałem.

Tyle co do podpisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie coś przypomina mi rolę "Zbuntowanego Anioła"

Przepraszam ale nie Ty jesteś od mówienia kto ma dostać ostrzeżenie, a kto nie :wink: Jeśli Tomik poczuje taką potrzebę to wstawi Sobie kolejne ostrzeżenie :mrgreen: Ja nie widzę potrzeby.

Sprawa dziwna, ale Grzesiu niepotrzebnie troszkę się uniosłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie coś przypomina mi rolę "Zbuntowanego Anioła"

Przepraszam ale nie Ty jesteś od mówienia kto ma dostać ostrzeżenie, a kto nie :wink: Jeśli Tomik poczuje taką potrzebę to wstawi Sobie kolejne ostrzeżenie :mrgreen: Ja nie widzę potrzeby.

Sprawa dziwna, ale Grzesiu niepotrzebnie troszkę się uniosłeś :wink:

A Ty jesteś Tomiczka adwokatem (lizus :lol: ) ? Sorry , ale z "krętaczem" nie będę dyskutował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem unioslem sie bo nie zrobilem nic zlego.

Sprawa byla do zalatwienia w sposob normalny tzn gdyby mi ktos podal racjonalne powody do niepisania tego w swoim podpisie to bym to poprostu usunal.

Oczywiscie bez grzebania i znieniania mojego podpisu bez mojej zgody bo podkreslam nie zrobilem nic co by bylo niezgodne z regulaminem a to chyba regulamin okresla jak mamy sie zachowac na forum.

Inna sprawa ze skoro mam zablokowany podpis to nie moge z niego nic usunac a skoro tego nie usune to admin nie odblokuje mi pisania postow a skoro nie odblokuje to jaki jest sens tu siedziec?

Wyszlo na to ze admin ma zawsze racje nawet jesli jej nie ma i jego widzimisie jest najwazniejsze tzn albo grzecznie przeprosze i laskawie poprosze o przywrocenie albo won...

a wystarczylo sprawe zalatwic kilkoma privami a nie tak od razu kasowac. To ze ma sie wieksze uprawnienia nie daje wladzy absolutnej

a wy panowie sie nie kloccie bo nie ma powodu zeby z takiej pierdoly robic kolejna zadyme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to nie rozumiem PO CO to wszystko?

tomik, o ile się orientuję, to takie coś nie powinno obciążać nadmiernie/dodatkowo serwera. A jeżeli komuś sygnaturki przeszkadzają, to większość skryptów for, posiada funkcję 'wyłącz sygnatury użytkowników', więc i to forum powinno posiadać taką funkcję, co rozwiązywało by tą kwestię ? :roll:

A każda dobra sygnaturka, która nikogo nie obraża, ani nie zajmuje więcej jak parę/dziesiąt kb jest dobra.

No chyba, że tak naprawdę, to nie rozchodzi się o sygnaturkę :?::oops:

A to tylko moje skromne zdanie, na to całe zamieszanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry , ale z "krętaczem" nie będę dyskutował.

Sorry ale miało Cie tu nie być? Więc po co wypowiadasz? I w dodatku w taki sposób. Tylko przy aferach, żeby dogryźć. Więc "sorry" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten podpis nikogo nie obraża, faktycznie wprowadza trochę zamieszania, ale raczej spowodowanego ciekawością :wink: dlatego cala ta sprawa wydaje mi się trochę glupia.

Swoja droga DareczeK, zacznij sie zachowywac jak na 19 latka przystalo... bo narazie tego nie widac... :???: . Cala ta sprawa nie daje Ci pozwolenia na publiczne obrażanie Maćka, do którego swoją drogą i tak mam większy szacunek niż Ciebie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi, że prowadzona jest taka infantylna wymiana zdań. Ludzie idźcie ze znajomymi na piwo, wyskoczcie na ryby.

Nie szkoda Wam marnować czasu na takie bezsensowne pisanie?? Czepiacie się nadal wobler'a129, dajcie mu już luz. Wyluzujcie bo portal traci renomę w oczach innych.

Taka wymiana zdań do niczego nie prowadzi. :roll:

Takie tematy powinny być maksymalnie 48 godzin, potem zamykane a po tygodniu usuwane, bo bita piana jest coraz większa... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, o ile się orientuję, to takie coś nie powinno obciążać nadmiernie/dodatkowo serwera...

A napisałem gdzieś, że obciąża?

No chyba, że tak naprawdę, to nie rozchodzi się o sygnaturkę

6 post w temacie (mój post) 4 zdanie. Jest tam moja prośba.

Może Ty poszukasz i znajdziesz na forum odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie bo portal traci renomę w oczach innych.

Taka wymiana zdań do niczego nie prowadzi.

To niepodważalny fakt. Atmosfera zaczyna się robić coraz cięższa, kłótnia goni kłótnię, a w tematach wędkarskich coraz mniej postów :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten podpis nikogo nie obraża, faktycznie wprowadza trochę zamieszania

Uwaga dla tych co nadal nie wiedzą ważna wskazówka :!:

Mnie to dziwi, że prowadzona jest taka infantylna wymiana zdań. Ludzie idźcie ze znajomymi na piwo, wyskoczcie na ryby.

Nie szkoda Wam marnować czasu na takie bezsensowne pisanie??

Nie ma czasu na spokojne i dokładne przeczytanie tego co inni piszą jest bezssensowne pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hexman napisał/a:

Moim zdaniem ten podpis nikogo nie obraża, faktycznie wprowadza trochę zamieszania

Uwaga dla tych co nadal nie wiedzą ważna wskazówka :!:

jmk81 napisał/a:

Mnie to dziwi, że prowadzona jest taka infantylna wymiana zdań. Ludzie idźcie ze znajomymi na piwo, wyskoczcie na ryby.

Nie szkoda Wam marnować czasu na takie bezsensowne pisanie??

Nie ma czasu na spokojne i dokładne przeczytanie tego co inni piszą jest bezssensowne pisanie.

Możesz rozwinąć myśl :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmk81 napisał/a:

Wyluzujcie bo portal traci renomę w oczach innych.

Taka wymiana zdań do niczego nie prowadzi.

To niepodważalny fakt. Atmosfera zaczyna się robić coraz cięższa, kłótnia goni kłótnię, a w tematach wędkarskich coraz mniej postów

Chwila, chwila jeszcze się w temacie Tomaszek nie wypowiedział i Essox nie zapłakał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.