Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Spokojne jezioro okolice Drawska pom.


dominik poznan

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 8 months later...

Zobacz na mapę pzw Szczecin http://www.pzwszczecin.com/informacje.php?id=46

Ja wędkuje w większości z łodzi od strony ośrodka Lubie I ośrodka Mar-gip jak stoisz na pomoście to na wprost jest zatoka dobre miejsca na krasnopióre i lina,następne miejsce to cypel za ośrodkiem tutaj to płoć i leszcz a jeśli spinning to wyspa Ptaszyniec płynąc aż za ośrodek Zatonie. http://wikimapia.org/#lat=53.4293273&lon=15.9765673&z=15&l=28&m=b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr1, Byłem w weekend na lodzie na lubiu naprawdę super jeziorko

Ale dobrego miejsca trzeba poszukać bo nawet z lodu część i wędkarzy wracała bez ryby ,latem też słyszę że nie zawsze bierze ,a ja zawsze mam rybki i to sporo leszcz płoć okoń ,kasnopióra natrętnych krąpi i uklei już nie liczę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik poznan Więc jednak coś tam bierze z lodu,znajomy z lubia dzwonił do mnie i też mówił że połapał ładnej płoci i trzy leszcze takie po kilogramie. Zazdroszczę ci tego miejsca w tym Gudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dłużej posiedział leszcza też bym dorwał mniejszy podchodził dziś bo wczoraj tylko płotka Dziś złowiłem 3małe leszcze i to z patentem kiwok zrobiony jak drgająca szczytówka na spławik tylko płotka i krąp. wszyscy mówią że zimą na robaka a na lubiu miejscowi karmili pęczakiem i na niego łowili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja też będę na pweno na lubiu w tym czasie polecam ci niedaleko ośrodka lubie zatokę na lewo od ośrodka masz tam spad na około 6-8 metrów połapałem tam ładne leszcze takie 2,5kg z brzegu są tylko dwa miejsca a z łodzi super jak masz łódż to płyń na przeciwko pod wyspę leszcze i krasnopióry

Niestety ja mam miejsce od gudowa sprawdzone i super na leszcza duża płoć ,i okonia w trzcinkach na żywczyka ładne okonie prawie pod nogami jakiś metr od trzcin stojąc w woderach praktycznie na długość kija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik poznan ten spad znam bo stoję tan nieraz łódką ale o której wyspie mówisz, tej za ośrodkiem ZATONIE ? bo naprzeciwko jest zatoka i dwie kładki a po prawej stronie zatoki pas trzcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie podnieśli ceny, a tłumaczą się tym że jest podniesiony standard

http://www.lubiewakacje.com.pl/cennik.php

A na MAR-GIPIE nie pytałem.

A co do tych trzcin to masz racje. Płynąc w tamtym kierunku jakieś 150m od ośrodka jest rów taki na 6 do 8m głębokości. Tam dobrze bierze okoń.

jeszcze jeden link http://www.sharkdive.com.pl/img/mapy/lubie.jpg

Pozdrawiam

Ps. przepraszam za dużą ilość linków, jeżeli jest to niezgodne z forum to proszę usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeziorka nie znam ale polecam mielenko drawskie super liny w zeszłym roku tam połapałem takie po 1,5 -2kg

Nie dzwoniłem do margipu będę w gudowie ale niema porównania ośrodka margip do ośrodka lubie w margipie nowe domki ze wszystkim czyste zadbane super najładniejsze nad całym lubiem wiem bo w okresie wiosenno letnim bywam nad lubiem co tydzień lub co dwa i większość ośrodków już odwiedziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

dominik poznan czy byłeś podczas majówki na Lubiu? Bo ja oczywiście byłem, ryby brały słabo ale trzy leszcze złapałem a poza tym płotka 15cm do 20cm.było strasznie zimno temp.wody nie przekracza 10stop C w zatoczkach było 12stop.C. te leszcze padły po trzech dniach nęcenia i to grubego nęcenia kukurydza, łubin, pszenica i makaron żadnego sypkiego badziewia.Te leszcze złapałem na 6m. miały po 2kg tam gdzie pisałeś. A jak było u ciebie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym lubiu nie byłem za to byłem na rzece drawie która wpada do lubiego bo na jezioro jeszcze za zimno 30 dorwałem pstrąga do tego masę jelcy cert płoci krąpi i 3 leszczyki około 1kg tak samo w wielką sobotę 1 maja było już gorzej choć parę rybek było na lubie jeszcze wcześnie za zimno na takie głębokie jezioro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.