Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Przynęty Corona Fishing


Gość wobler129

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Koguciarz, szkoda, że się włączyłeś, bo mogło się jeszcze co nie co wydarzyć.

W jakim kierunku ten temat sie rozwinie czułem już po pierwszych 3 postach.

Czy celem jego założenia była chęć poznania opinii innych użytkowników, czy napisanie całej litani wychwalającej produkty oferowane przez coronę-fishing okraszonej całą serią zdjęć, gdzie na pierwszym planie powtarzają się te same przynęty? Pytanie oczywiście ma charakter retoryczny.

Corona próbowała reklamy z 'cichacza' na kilku sąsiednich forach, także tutaj http://www.splawik.com.pl/index.php?showtopic=7961&st=20&start=20

widocznie teraz przyszła kolej na haczyk.

Wszędzie tak samo - co sądzicie o tych przynętach, kto je stosował, jakie macie opinie? Dziwnym tafem powtarza się także krytyka wyrobów tego mistrza świata, konkurenta corony jak mniemam.

to Goldfish, ale na ich temat nie będę się wypowiadał :roll: Kotwice rdzewieją, tępe. Szkoda gadać.

Gdybym prowadził ten sklep, to za taki opis (pomijając wcześniejsze zachwyty):

Jednak z przynęt Carnoa Fishing jestem bardzo zadowolony - koguty na odpowiednich, kutych kotwicach - bardzo ostre. Super miękkie pióra, ładnie odlane główki, oczko pod kątem 45 stopni, pióra i ciałko mocno bardzo wytrzymałe. Duży wybór gramatur ;)Cykady pięknie zamiatają, pracę można bardzo łatwo regulować, świetnie lecą i super wyglądają i są bardzo wytrzymałe. Również duży wybór gramatur, w tym wogóle niespotykane 1,5g :shock:Woblery - świetna kolorystyka i świetna praca. Nie potrzeba żadnych korekt - wobki nie wykładają się i idealnie, prosto pracują. Wiele modeli i wzorów o różnych wielkościach ;) Bardzo estetycznie wykonane. Wahadła - świetnie zamiatają. Bardzo fajnie wyglądają, różne kombinacje kolorów i wzorów :wink:Błystki obrotowe - wiele wzorów, gramatur. Świetnie wyglądają i pracują nawet przy minimalnym zwijaniu linki :shock: Lepiej niż Mepps'y. Jigi i inne sierściuchy - fajny wygląd. Fajnie pracują podczas stukania o dno itd. Świetnie to wygląda. Do tego trwale uwiązane :wink: Poprostu super :wink:

i za te zdjęcia mające jak sądzę podkreślać skuteczność wyrobów, wysłałbym Ci wobler znacznie więcej różnych przynęt i nie kurierem, a pocztą lotniczą, aby w 'pudełeczku' i w 'łapkach' znalazły się 2x szybciej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woblerek piszesz poprostu jakbyś chciał zareklamowac sklep... a nie produkt

Jestem zadowolony ze sklepu i chciałem go polecić ;)

Witam

Widzę ,że kampania reklamowa corony trwa nadal;-) Czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy, najpierw wysyłają spam na prywatną pocztę a później to:

http://www.pogawedki.wedk...ewtopic&t=14271

Kolego jeśli nie znasz szczegółów tej "Twojej kampanii" to się nie wypowiadaj dobrze? Bo nie znasz całkowicie tematu widzę :twisted:

konkurenta corony jak mniemam.

Nie nie. Gdybyś miał możliwość porównania... no weź my na to koguty - zwróć uwagę na kotwice i na użyte materiały. I na trwałość :twisted:

Tak to jest coś jak reklama - poprostu polecam te przynęty. U mnie się sprawdzają. Bo po co wystawiać opinię przynętą, które są denne? Szybko zeszłyby z rynku.

Z tego co się orientuję, to link który podałeś chwali przynęty Gold Fish? :???: Przynajmniej ten drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony ze sklepu i chciałem go polecić

A podobno chciałeś poznać opinie innych użytkowników na temat samych przynęt....

zwróć uwagę na kotwice i na użyte materiały. I na trwałość

Tak, trwałość z całą pewnością można ocenić po kilku dniach używania :roll: , a ten Twój wiersz pochwalny, który zacytowałem powyżej napisałeś po 1 dniu od wejścia w posiadanie tych przynęt.

Do tego dochodzi wychwalanie w innym temacie plecionki power strice oferowanej - a jakże - przez coronę-fishing

Przerzucam się na Power Strike i mam pozytywne odczucia…. Zdecydowanie polecam Power Strike. Dostępne w wersji 4LB… Ja zostaję przy Power Strike - bez podróbek a jest o niebo lepsza od PP

Rozumiem, że po kilku dniach używania plecionki z corony można ją rzetelnie porównać z PP, ocenić i stwierdzić, że jest o niebo lepsza...

Tak to jest coś jak reklama - poprostu polecam te przynęty.

To jest reklama, do tego wyjątkowo nachalna i skierowana jakby to powiedział Kurski – ‘do ciemnego luda, który wszystko kupi’. Reklama kosztuje, więc pojawia się uzasadnione pytanie - czy w ogóle kupiłeś te wszystkie produkty, czy je po prostu od nich dostałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio wykwintnie podał kwintesencje sprawy :lol:

Będę musiał pogadać z Remikiem :cool: :cool: :cool:
i za te zdjęcia mające jak sądzę podkreślać skuteczność wyrobów, wysłałbym Ci wobler znacznie więcej różnych przynęt i nie kurierem, a pocztą lotniczą, aby w 'pudełeczku' i w 'łapkach' znalazły się 2x szybciej

nawet by pasowało...

Mnie dziwi głównie to, że ani razu nie padły dane producenta cykad (bo te woblerki nie wiem kto robi)

Dla zainteresowanych podaje, że cykady, te SS, robi Sławomir Szuszkiewicz i osobiście proponuje kontaktowa się z nim, a nie przez sklep..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobno chciałeś poznać opinie innych użytkowników na temat samych przynęt....

Też. Ciekawi mnie ona ;)

Tak, trwałość z całą pewnością można ocenić po kilku dniach używania :roll: , a ten Twój wiersz pochwalny, który zacytowałem powyżej napisałeś po 1 dniu od wejścia w posiadanie tych przynęt.

Do tego dochodzi wychwalanie w innym temacie plecionki power strice oferowanej - a jakże - przez coronę-fishing

Owszem można - wystarczy wziąć przynętę w ręce, żeby powiedzieć czy jest dobrze i trwale wykonana.

Rozumiem, że po kilku dniach używania plecionki z corony można ją rzetelnie porównać z PP, ocenić i stwierdzić, że jest o niebo lepsza...

Po dwóch tygodniach i paru rybkach. Plecionka nie była Coronony :wink: Ale wiem, że też mają - tyle, że widziałem małe średnice - ja mam 30LB :mrgreen:

To jest reklama, do tego wyjątkowo nachalna i skierowana jakby to powiedział Kurski – ‘do ciemnego luda, który wszystko kupi’. Reklama kosztuje, więc pojawia się uzasadnione pytanie - czy w ogóle kupiłeś te wszystkie produkty, czy je po prostu od nich dostałeś?

Można i tak to odebrać. Ja miałem na celu pomoc. Jeśli chodzi o cykady to napewno są bezkonkurencyjne - i tak jak pisał Sobi można i kupić u producenta, tylko tak jak pisałem wcześniej ;)

Mnie dziwi głównie to, że ani razu nie padły dane producenta cykad

Znałem nazwisko i imię, ale nie mam namiarów na tego Pana i co chwilkę ktoś by mi zadawał pytania o namiary... Nie znam ich. Poza tym Sławek współpracuje z CF i pewnie namierzy też klienta na Ich sklep :smile: Jeżeli nie będzie miał czasu :wink:

Ok zrobił się bajzer - zaraz otworze drugi temat, a w nim prosiłbym o czyste opinie - zgoda?

Jeszcze jedno do koguciarz. Jeżeli nie znasz sytuacji to nie wtrącaj pojedynczych słów, plotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko że istnieje taki temat http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=170 gdzie można dyskutowa i spiera się nie trzymając się tematu ,więc jeśli ktoś ma jakieś aluzje do Woblera to zapraszam tam a tu trzymajmy się tematu ,tylko przypominam bo dalsza polemika nie związana z tematem będzie kasowana. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w tym temacie reklama w w innym opinie?? cyrk..

Pio to jest więcej niż cyrk, to jest olewanie regulaminu i tym samym nas wszystkich, zresztą za przyzwoleniem forumowiczów, takie skutki bywają jak się toleruje oszustwa bez żadnych konsekwencji. Wypowiadanie się jak specjalista lub ekspert w kwesti przynęt sztucznych jest co najmniej śmieszne i urąga tym którzy w temacie mają olbrzymie doświadczenie i z pewnością nie pisali by bzdur na podstawie kilku dniowej obserwacji, do sprawdzenia przynęty potrzeba niekiedy całego sezonu i więcej. Nie kwestionuję skuteczności tych przynęt bo nic na ich temat nie wiem, toteż wypowiedź moja dotyczy tylko zachowania na forum wobler129 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pio Roman ujął rzecz całą w sposób dosadny właściwy i bez zbędnego bicia piany - zresztą doskonale odgadując intencję Woblera 129.

Twój "atak" na to forum to nic innego jak ratunkowa akcja Corony po wpadce z Big Esoxem który miał zamiar uczynić z Corony królową wszelkich przynęt sztucznych, a w efekcie został z hukiem wykopany z większosci forów.

Być może zresztą jest to początek kolejne akcji o takim samym charakterze - ale nawet Coprony nie podejrzewam o tak dalece posunięty idiotyzm (choć z drugiej strony...?) żeby dwa razy powtarzać ten sam numer na przestrzeni paru dni.

Radzę ostrożnosć, bo już cała masa ludzi zaczyna się zastanawiać jakimż to badziewiem handluje Corona, ze musi się chwytać tak prymitywnych środków promocji i walki z konkurencją.

Nie zniżę się do dywagacji nad porównywaniem moich kogutów i tworów kogutopodobnych Corony. Film pod doskonale dobranym tytułem "TEORIA KOGUTA" - mówi mi wszystko. Minie jeszcze sto lat a Corona dalej będzie tkwić w okowach swoich bzdurnych wizji, teori i wymysłów nie mających nic współnego z PRAWDZIWYM kogutem.

Aha woblerku - jeszcze kotwice. Moje koguty są uzbrojone w VMC, o czym piszę w każdym miejscu gdzie je sprzedają. Atakując te kotwice, atakujesz również firmę VMC i NORMARK - a tu może być różnie. Kotwice te nie rdzewieją w Rapalach, Salmiakach, Siekach, Dorado, czy HRT. Resztę dopowiedz sobie sam. Natomiast kogutopodobne twory Corony na czym są montowane? Nic na ten temat nie piszą, a kotwice wyglądają na oksydowany chiński badziew o nazwach nawiązujących do markowych firm. Te to dopiero rdzewieję i pękają.

A tak poza tym pozdrawiam wszystkich wędkarzy dla których spinning to sposób na życie - nawet jeśli są z Corony Fishing:-)))

Tomasz Krzyszczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opinie zgola inna.....ciekaw jestem jak zachowa sie ryba drapiezna...gdy przed jej pyskiem pokaze sie cos czego wczesniej nie widziala...np wspomniane cykady.

Ja sprawdze niedlugo na drapieznikach ktore jeszcze nie widzialy kogotow jak sie zachowaja...wiec po kilku dniach mozna okreslic ze cos jest ok albo nie jest.

a co do calego zamieszania jakie tu nastapilo.....ma to byc polemika a nie bazar panowie.....

troszke dystansu....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goldfishspinn, no ja mam nadzieje ze to normark;)

ostatnie ktore zakupilem na allegro beda niedlugo testowane nad fiordem.....

pozdrawiam...jak sie sprawdza koguciki to oczywiscie zamowie wiecej i troszke ciezszych.......pisalem maila do kolegi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z tematem oraz informacjami, które w między czasie pojawiły się w innym temacie oraz napłynęły do mnie.

Osobiście uważam, że autor tego tematu miał także inne cele niż tylko subiektywne przedstawienie tych przynęt. Nie będę wnikał dlaczego, po co, czy coś za to dostał, czy dostanie, czy nie, czy mu się to opłaca, czy będzie, czy może tylko mu się tak wydaje... itd.

W każdym razie przedstawił temat nie zgodnie z regulaminem i za to poniesie konsekwencje.

Pozostaje kwestia samego tematu i tytułowych przynęt.

Swoją negatywną opinię o działaniach reklamowych firmy Corona-Fishing mam bo tak sobie przy okazji skojarzyłem, że to właśnie od nich we wrześniu dostałem na maila "zaproszenie" na ich stronę bez uprzedniego choćby zapytania, czy chcę.

Mógłbym, więc wraz z tym co zaprezentował wobler olać ten temat i wymazać wszystko co jest związane z tą firmą z forum.

Ale z kwestią pseudo reklamy poradzę sobie we własnym zakresie.

Natomiast tak jak cały czas dążę do tego abyśmy stanowili niezależne forum i portal wędkarski od tego co nam ewentualnie świadomie lub nieświadomi zaserwują firmy wędkarskie i z własnymi subiektywnymi ocenami sprzętu wędkarskiego.

Lub nawet będą chciały sugerować co dalej robić z takimi tematami (Firma Corona-Fishing przedstawiła dziś takie sugestie) .

Lub także przy okazji podobnych tematów pojawi się konkurencja. (Także się kłaniam.)

Tak mimo wszystko starajmy się robić swoje i tworzyć forum na nasz własny użytek.

I tyle w tej kwestii.

Dlatego temat dotyczący tytułowych przynęt zostawiam. W pierwszym poście tego tematu dla nowych użytkowników, którzy do niego trafią pozostawiam informację aby do tego postu traktowali go naprawdę subiektywnie a jego dalsza część ma dotyczyć własnych opinii dotyczących tytułowych przynęt.

Stąd, jeżeli ktoś chciałby jeszcze cokolwiek napisać o tytułowych przynętach w dalszej części tego tematu to proszę aby pisał o nich tylko i wyłącznie na podstawie swoich subiektywnych odczuć i doświadczeń z nimi związanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.