Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Piecyki gazowe i nie tylko .


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Późna jesień i zima dla "twardych" wędkarzy to nie przeszkoda i nie chodzi mi o karparzy ,bo i na lodzie widziałem rożne ustrojstwa do ogrzewania ,jak sobie radzicie z tym tematem wszelkie podpowiedzi mile widziane ,osobiście planuje zakup piecyka

Link

A może ktoś już ma i użytkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Dwie_sety

Powiedz Maniek do czego chcesz używać tego ogrzewacza czy do grzania w karpiowym namiocie czy do grzania rąk na lodzie?

Jeśli w namiocie to pamiętaj że wytwarza on spaliny co grozi przynajmniej bólem głowy jeśli nie poważniejszymi konsekwencjami. Do grzania na wolnym powietrzu, tu jest kłopot z płynnością gazu w butli przy ujemnych temperaturach no i na świeżym powietrzu nie potrzeba katalizatora więc po co ponosić dodatkowe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz Maniek do czego chcesz używać tego ogrzewacza czy do grzania w karpiowym namiocie czy do grzania rąk na lodzie?
Jedno drugiego nie wyklucza ,bo można namiot ustawić na lodzie :wink: ,ale nie jest to konkretnie namiot tylko parasol [2,5m] z boczkami ,trochę przerobiony z tego typu Link bo posiada pełne boki ,a jako że parasol nie ma właściwości namiotu to konieczność jest ogrzewania ,o spalinach zdaje sobie sprawę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam Maniek ze nic co ds-fan napisal tanszego nie kupisz, sam interesowalem sie tym tematem. Po za tym promienniki nie sa az tak nie bezpieczne jak uwazasz, Urzywalem promiennika nie jedno krotnie i zyje :lol: z tej serji jak przypuszczam wspomnial ds-fan mam kuchenke walizkowa na wklady jednorazowe o pojemnosci 0,5l calosc wazy okolo 1,5kg. i jestem z tego zadowolony. Nie targam butli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

koza

Jako alternatywa dla gazu, nie chodzi o konkretny model ale o ideę, rura wypuszczona na zewnątrz eliminuje spaliny w środku, dodatkowo możliwość gotowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako alternatywa dla gazu,
No powiem ciekawa alternatywa :wink::mrgreen: jak zrobię sobie domek wędkarski nad Odrą[na wyspie] to pomyślę.

Ta kuchenka jest git :wink: tylko w moim linku jest tańsza ,a sprawa gazu policz 1 op. 5pln =227g gazu x 4 szt = ok 1kg = 20pln to jest dopiero zdzierstwo ,za tą cenę mam 3kg gazu .

Przypuszczam Maniek ze nic co ds-fan napisal tanszego nie kupisz
No nie chodzi mi o najtańszą opcje ,chodzi mi o wygodę ,bezpieczeństwo uniwersalność ,i jak najmniejszy ciężar .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek prawdopodobnie sa tansze ja kupowalem jeszcze w promocji za 59zl i u tego samego sprzedawcy mozna trawic takrze piecyk za okolo 100zl. powiem Ci tak jak ja jade na zasiadke nawet trzy dniowa to biore 2 naboje i to mi wystarczy na jakies zupki kawke itp. A zalety to lekkie i wygodne i bardzo wydajne np. szklanka to okolo 1,5min zwykla butla tego nie da.Nabojow kupilem 10 na zapas i mam spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po ten sklep jest w belgji. bo widze tel. warszawa?
Nie nie ,sklep jest może i Warszawie ,ale będę w Belgi na dniach to "oblukam" ceny ,wiesz tam za Odrą jakoś inaczej podchodzą do posezonowych obniżek :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echosotd smart casti kolowrotki shimano lc ok?
Oki ,
tym miejscu nie przepłacisz za ten sam model
To mi pasuje ,a mam dodatkowe pytanie w/z tej kuchenki ,czy istnieje dodatkowa możliwość podłączenia kuchenki do butli z gazem czy tylko z "kadridza".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje dodatkowa możliwość podłączenia kuchenki do butli z gazem czy tylko z "kadridza".
Kuchenka dwufunkcyjna pracuje na kartusze-naboje gazowe i zwyką butle gazowąktórą podłancza sie wężem do bocznego wystajacego wejścia

należy przykręcić końcówkę do bocznego wystajacego zaworu

:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalem razem z kuchenka w allegro, ale gosc zapewnial mnie ze sa w wolnej sprzedazy. Ale w wybranych sklepach. niestety nie pamietam w jakich. Ja poprostu zamawiam kilka szt. jak potrzebyje. Szkoda zachodu za te pare groszy, przesylka nie jest droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.