Skocz do zawartości
tokarex pontony

Piecyki gazowe i nie tylko .


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

maniek, Miro1956, na zdrowie i cieszę się że mogłem pomóc troszeczkę. Co do podłączania butli to nie stosowałem tego patentu z racji zakupu dużej ilości naboi na allegro po 4 zł za szt. Jak dobrze poszukacie to może się trafić jeszcze coś takiego. Jeden ze sklepów jest nawet we Wrocławiu co chyba powinno ucieszyć Cię maniek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkuję ta kuchenkę od tego sezonu i jestem zadowolony, także zamawiałem ją na allegro i dostałem ją z sześcioma nabojami, jeśli chodzi o użytkowanie z butlą to oprócz węża przyda się także reduktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepsze ognisko ?
Pewnie że lepsze ,tylko jest za drogie :shock::wink::mrgreen: jednorazowy mandat to 200pln ,a ile razy można się wymawiać np "panie władzo ja nie wiedziałem" :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ,w końcu się znudzą wkurzą i wlepią :cry: .
A może coś takiego
Promiennik użytkuje od 20 lat ,są naprawdę dobre ,ale są bardzo niebezpieczne ,uwierzcie nie jeden namiot już spłonął :cool: ,a latka lecą szybko i z wiekiem człowiek nie jest już tak czujny.Po za tym spaliny też są trujące .A skoro wspomniałem o spalinach ,to tu dodam ,że parasole z bokami mają bardzo szczelną tkaninę ,nie to co namiot ,który ma oddychającą.Dlatego mam obawy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś dwóch znajomych z pracy wędkarzy, niestety dziś są "ŚP"

wybrali się parę dni przed wigilia na rybki "Polonezem" niestety jak wszystkim wiadomo to nocki w grudniu nie należą do cieplutkich, tak więc postanowili coś sobie podjeść i się ogrzać, a do ogrzewania w tych czasach na butle było tylko chyba słoneczko, no i niestety była to ich ostatnia nocka na rybach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Manka. Ja juz na lod nie jezdze od paru lat, dlatego nie mam takiego zmartwienia, to nie dla mnie, wlasnie zimno oczy łzawją, dlatego jak chcesz Maniek. moge ci gratis oddac grzalke do rak na benzyne, takie male ruskie cudenko, mam tez jakies wedki , mormyszki. sa mi zbedne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek moge ci gratis oddac grzalke do rak na benzyne,
Mam dwie "lewą i prawą" :wink::mrgreen: egzamin zdają na lodzie 'pierwsza sort ,grzeją 12godz ,a i sprawdzałem w namiocie ,trochę wali benzyną ,ale na powietrzu są OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety

Grill rozpalony brykietami z węgla a nie węglem działa dosyć długo dając miłe ciepełko.

Najpierw rozpalić i na zewnątrz upiec kiełbaskę czy inne wynalazki a jak skonsumujemy to grllia pod parasol :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill rozpalony brykietami
Taka opcja ,panom policmajstrom nie przeszkadzała jakoś dziwiło mnie to bo czy gril czy ognicho dla mnie to ogień otwarty,a za plecami las :wink: też wolę ognicho ,choć gril to namiastka ognicha . :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.