Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

o dziewczynach


Gość jarek 307h

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarek 307h

sam wczoraj byłem w ciężkim szoku ponieważ siedze sobie na rybkach z żywcem a tu jak z nieba podchodzi do mnie dziewczyna i tam gada jak biąrą a ja mówie no coś nie chcą i pytam się jej na jaką metode łowi ona mówi że spławik to ja mówie acha a potem mi sie pyta czy nie mam robakuw pożyczyć a że miałem bo jeszcze miałem przy sobie bata do pozyskiwana żywca to dałem jej pódło pinek i mad i nawet wyrwałem buzi w polik ale laska łądna byłą mogłem wziąć numer telefonu ale nie zdążyłem a to pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
sam wczoraj byłem w ciężkim szoku ponieważ siedze sobie na rybkach z żywcem a tu jak z nieba podchodzi do mnie dziewczyna i tam gada jak biąrą a ja mówie no coś nie chcą i pytam się jej na jaką metode łowi ona mówi że spławik to ja mówie acha a potem mi sie pyta czy nie mam robakuw pożyczyć a że miałem bo jeszcze miałem przy sobie bata do pozyskiwana żywca to dałem jej pódło pinek i mad i nawet wyrwałem buzi w polik ale laska łądna byłą mogłem wziąć numer telefonu ale nie zdążyłem a to pech

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h
jarek 307h, szalejesz :!::lol:

hehe wiem od teraz codziennie będe tam chodzi z psem moze ja znajde na rybkach acha i konicznie robaki ze sobą no i może termos żeby nie zmarzła na rybkach ale w sumie po co ja ją moge ogrzać heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h
Włóż do robaków nawigację :lol:

heh dobre a tak w ogóle byłem z psem ale jej nie widziałem udeże jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

chłopcy znalazłem ją wczoraj na rybkach piszemy ze sobą od wczoraj może coś z tego będzie xdxdxdxdxdxd :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

heh no jakoś to pójdzie zobaczymy ale będe was informował na bieżąco co zemną i z nią pozdrawiam Haczyk bo szczęśliwy jestem jak choinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek 307h, - wymiękam

Teraz to już delikatnie żeby się nie spięła ;)

Pamiętaj: zanęta, przynęta, zacięcie, hol i podebranie... a co do C&R to już serce Ci podpowie :mrgreen:

ŚWIETNE PORÓWNANIE - OKLASKI!!!

jarek 307h - tylko dla dziewczyny nie rezygnuj z lekcji języka polskiego w szkole i lepiej dzwoń do niej, a nie pisz (ani smsów, ani listów) - proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek 307h, szybki bill z ciebie :lol: Ja to już drugi tydzień rzeźbie rzeźbie i niewiadomo czy jakaś rzeźba z tego wyjdzie :???:Ta sztuka już jest nauczona kilka haczyków miała , musze na nią jakiś innowacyjny systemik zastosować :lol: A patbaj, ma całkowitą racje , zgadzam sie co do slowa . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

hehe ale była chętna < nie kojarzyć z czymś innym> odrazu tam ja sie jej zapytałem jeszcze nie dokończyłem a ona już tak no i wicie haapy end i tak poszło przynajmniej raz laska wędkarzowa hehe poprzednia nienawidziła ryby i dlatego sie rozstaliśmy bo ja na rybki to ona miała czas dla mnie ja miałem czas dla niej to ona na stadionie żużlowym na meczu albo na treningu eh tam ale tom nauczę wędkować heheh albo ona mnie ????? kto wie dzięx chłopcy za rady jak miałem holować sztukę i się udało heh

P.S powiem żeby się zarejestrowała na haczyku będom jaja co nie :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.