Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

o dziewczynach


Gość jarek 307h

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale wy jesteście dziwni .Wiece że dopiero zaczynają a już chcecie im przeszkadzać :mrgreen: Dajcie sie chłopakowi nacieszyć może sie znalazły właśnie "2 połówki pomarańczy" ?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

panowie dostałem przed wczesny prezent od mojej niuni kołowrotek shimano katana 2500fa

ale się ciesze tym bardziej że teraz tylko będe spiningował ale teraz co ja mam jej kupić moze wędkę musze ją podpytać a wy co myślicie??/ co jej bu ty lajsnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek , jakby tak każdemu wędkarzowi żona robiła prezenty takie to wędkarstwo składało by się z samych przyjemności :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

heh no w sumie ale nie mam pojęcia co jej kupić może wobler z moim zdjęciem znam gośćia który sie w takie cuda bawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.