Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ramki pod tablice rejestracyjne z logo Haczyk.pl


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu czy wy czytac umiecie

Artech przejrzyj temat jeszze raz i wez troche zbastuj w moja strone

Napisalem wyraznie ze zostaly 24 godziny do jasno wyznaczonego terminu :evil: czy ja nie rozumiem slowa pisanego czy ty :?:

Napisalem tez zeby dla jasnosci i przejrzystosci wplacac na konto haczyka z dopiskiem ramki

Aby nie bylo zadnych podejrzen i pomowien ze wplacacie na moje prywatne konto

Proste przejrzyste zasady

Nikt nie napisal zadnego komentarza (widac ze nawet polowa ich nie przeczytala) a teraz same pretensje

Jak male dzieci co to im zabawki nie pasuja

I co teraz mamy znowu cala zabawe przekladac i czekac znowu kolejne tydzien (?) miesiac (?) a po uplywie terminu znowu sie zglosza ludzie ze ten nie widzial numeru konta ten zapomnial a tamten olal

Mam informacje od Tomika ze 24 godziny przed uplywem terminu nie mial zadnej wplaty :twisted:

Dlatego tak jak pisalem pileczka lezala po waszej stronie

Niech wypowie sie Tomik bo mi powoli rece opadaja bo widze u was tylko pretensje i zale a takze duzo wymagan i zarzutow

Jednak samemu ciezko cokowliek zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Po drugie prosze bardzo - zacznijcie wplacac kase na konto haczyka na ramki

Zapomnialem dodac aby przelewy tytulowac "ramki" albo cos aby bylo wiadomo o co chodzi

Aby nie bylo ze sie wykrecam ale tez nie chce blokowac sobie przyjemnosci zamowienia ramki ustalmy ramy czasowe

Wedlug mnie sprawiedliwym terminem bedzie 14 kwietnia godzina 12:00 (akurat po swietach wiec jak by co moze to byc prezent z opoznionym dostarczeniem )

Dla ulatwienia cytaty z moich poprzednich wypowiedzi

Czy to tak zle bylo napisane ze nie rozumieliscie o co chodzi czy moze glupio przyznac ze samemu nic sie nie zrobilo i latwiej miec pretensje :?:

I poprosze jakiegos moda o scalenie moich postow bo cos mi nie poszlo z edycja - to zdanie mozna usunac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, przepraszam, rzeczywiście było już o tym :oops::oops: szkoda tylko, że Tomik nie wypowiedział się co na ten temat myśli.

Jeżeli naprawdę nie ma chętnych to mam prośbę, dajcie znać na priv jak będziecie robić te ramki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sumujac jedyna mozliwa forma zamowienia na dzien dzisiejszy to kazdy sobie rzepke skrobie ;)

Chetni to Sinus, Lary, Keri i Artech (no i oczywiscie ja)

Zatem pozostaje chyba tylko i wylacznie ustalic wzor i skladac zamowienia przy czym kazdy sobie bo i tak mieszkamy w roznych czesciach kraju

Napisalem tez ze jest czas aby wybrac projekt do 14 kwietnia ale nikt nie wyrazal swojego zdania

Moim skromnym zdaniem powinien byc ten "haczyk.pl - spotkajmy sie na rybach" ale bez loga forum

Niemniej jednak dla mnie osobiscie wzor nie ma az takiego wilekiego znaczenia i co wybierzecie to mi nie przeszkadza

Tutaj powinien sie tez wypowiedziec Tomik bo to w koncu on jest WODZEM :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem tez ze jest czas aby wybrac projekt do 14 kwietnia ale nikt nie wyrazal swojego zdania
Moja propozycja: haczyk.pl Portal wędkarski + po prawej logo z avartu Tomika ( z sandaczykiem)
No to teraz pozostaje czekac czy Tomik to wszystko zaakceptuje, pozniej na finalny projekt a na koniec w kwietniu na ramki :twisted:

Teraz jest chyba wszystko jasne i pileczka lezy juz tylko i wylacznie po stronie uzytkownikow (bo czuje ze Tomik sie zgodzi)

I tu właśnie zabrakło stanowiska Tomika :neutral: Co mogło mieć wpływ na brak wpłat pieniędzy na ramki. Ja osobiście też nie zarejestrowałem, że zbiórka pieniędzy już się zaczęła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu właśnie zabrakło stanowiska Tomika
i to jest sedno sprawy :???:
Chetni to Sinus, Lary, Keri i Artech (no i oczywiscie ja)
:lol::lol::lol: ale społeczność haczyka :lol::lol: wszyscy niesamowicie się chcą utożsamiać z tym forum :sad:

Na sąsiednim forum j....t na naszywki z logiem było chętnych pewnie ok 100 a tu co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: ale społeczność haczyka :lol: :lol: wszyscy niesamowicie się chcą utożsamiać z tym forum :sad:

Na sąsiednim forum j....t na naszywki z logiem było chętnych pewnie ok 100 a tu co?

Pomyśl też o tym że nie każdy ma samochód więc np. po co mi ramka pod tablice rejestracyjną brat by mnie chyba ubił jakbym mu to przyczepił do samochodu :-) Jak na razie wystarczy mi koszulka z logo haczyk.pl i czapeczka by się przydała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj powinien sie tez wypowiedziec Tomik bo to w koncu on jest WODZEM
artech napisał/a:

tu właśnie zabrakło stanowiska Tomika

i to jest sedno sprawy

szkoda tylko, że Tomik nie wypowiedział się co na ten temat myśli.

A więc tak:

Myślę, że muszę w końcu przedstawić wyniki Plebiscytu Wędkarskiego, rozlosować nagrody w tym łódź i zawiadomić sponsorów.

Myślę, że muszę dodać zaległe oraz nowe nadesłane materiały do portalu.

Myślę, że muszę w końcu skończyć i uruchomić katalog ryb i łowisk na portalu.

Myślę, że muszę zapakować i wysłać zamówione koszulki.

Myślę, że muszę w końcu do końca ustalić zasady w "Rekordowych Rybach i GP haczyk.pl"

Myślę, że muszę przejrzeć co się wydarzyło na forum, choćby w temacie dotyczącym zlotu. W między czasie być może, uda mi się poczytać coś dla siebie, odpowiedzieć na jakąś PW, maiala, zajrzeć na haczyk.tv..

Myślę, że muszę jak co dzień zająć się stroną "techniczną" forum, zoptymalizować skrypt itp. zastanowić się co dalej z poprawnym jego działaniem, rozwojem, finansowaniem.

I myślę też o wielu innych rzeczach związanych z haczyk.pl tych zaległych, obecnych i przyszłych...

Myślę, też, że warto by było pobyć z rodziną, choćby pójść na spacer oraz załatwić też parę swoich spraw i od tego zacznę.

Tak, więc w myślę, że z ramek nici.

Ps.

:lol: :lol: :lol: ale społeczność haczyka :lol: :lol: wszyscy niesamowicie się chcą utożsamiać z tym forum :sad:

Na sąsiednim forum j....t na naszywki z logiem było chętnych pewnie ok 100 a tu co?

Ja znam wiele osób, które utożsamiło się z forum bez potrzeby posiadania jakiegokolwiek gadżetu. Zdziwiłbyś się jak wiele z tych osób nie napisało nawet 5 postów na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl też o tym że nie każdy ma samochód więc np. po co mi ramka pod tablice rejestracyjną
Ja myślałem że ten cały temat jest dla posiadaczy samochodów.
w przypadku Keriego to rodzaj sportu
w sporcie jest tak że sędzia może dać czerwona kartkę :wink::lol:
Zdziwiłbyś się jak wiele z tych osób nie napisało nawet 5 postów na forum.
:shock: przyznam że dziwny objaw utożsamiania się z forum nic na nim nie pisząc :???:
z ramek nici.

Tak więc ja wypadam z listy do ramek których nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sąsiednim forum j....t na naszywki z logiem było chętnych pewnie ok 100 a tu co?

Naszywka z logiem na ciuchy w których się chodzi na ryby a ramka pod tablice rejestracyjne do samochodu to jednak coś zupełnie innego

i czapeczka by się przydała :wink:

Popieram, na fajną czapeczkę bym się pisał :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wam zwrócić uwagę na jeszcze jeden argument za tym, żeby zamawić sobie ramki, czy też inny gadżet indywidualnie.

Możecie sobie taką ramkę, koszulkę, naszywkę.... zamówić z własnym nickiem z forum.

Np:

tomik.haczyk.pl

artech.haczyk.pl

jacek.haczyk.pl

Prawdopodobnie profile użytkowników będą w przyszłości bardziej rozbudowane a na pewno w jakimś stopniu zintegrowane i dostosowane do stron portalu.

być może każdy taki profil będzie mógł być także jakby waszą wizytówką lub indywidualną stroną wędkarską.

lub poprostu:

haczyk.pl - Portal i forum wędkarskie a obok wyraźny nick:

tomik

jacek

artech

itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie taką ramkę, koszulkę, naszywkę.... zamówić z własnym nickiem z forum.

Nooo :mrgreen:

A co do tej opcji:

haczyk.pl - Portal i forum wędkarskie a obok wyraźny nick

E tam obok. Jak tak teraz patrzę na moją koszulkę (a mam na sobie) to raczej nick umieszczony nad logo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to. Jak sobie zaprojektujesz i zamówisz indywidualnie możesz gdzie chcesz.

No ja wiem, ale to taka sugestia. Ładniej nick wygląda nad logiem :wink:

Możesz nawet z własnym avartem z forum :wink:

No mogę, ale nie z tym bo cienki jest :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Odświeżam temat.

Ja sobie sprawiętakie coś + napis: haczyk.pl - warszawa_24

Prawdopodobnie profile użytkowników będą w przyszłości bardziej rozbudowane a na pewno w jakimś stopniu zintegrowane i dostosowane do stron portalu.

być może każdy taki profil będzie mógł być także jakby waszą wizytówką lub indywidualną stroną wędkarską.

Wspaniały pomysł. Coś się już ruszyło w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

No cóż, odświeżam temat, a to z racji prezentu na Mikołajki jaki dostałem od mojej dziewczyny. Zalogowała się na haczyka, skontaktowała z Tomikiem, a efekt tych starań prezentuję na poniższych zdjęciach :mrgreen:

6621e13d3c4749edm.jpg

2277742a871b5a67m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he a tyle było zamieszania i dyskusji w związku z ramkami. Jest chyba więcej stron tego tematu niż samych haczykowych ramek :wink:

A tu "rach ciach" i dziewczyna sama ramkę zorganizowała.

Nawet nowe logo ładnie wyszło :cool:

Tak, więc nie ma co się w grupach organizować skoro... samemu można sobie skombinować :cool:

I tak właśnie chyba trzeba podejść do tego tematu i tak te ramki będę propagował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.