Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Moje zdjęcie w katalogu DRAGONA na 2009 rok :)


wake_up_jk

Rekomendowane odpowiedzi

Może zakupami i sprzętem niekoniecznie należy się chwalić, ale myślę, że sukcesami warto... Otóż poniższe foto, na którym jestem z moim grudniowym szczupikiem znalazło się w katalogu produktów firmy DRAGON na rok 2009. Jeśli ktoś jest chętny, to katalog ten w pliku .PDF można ściągnąć z oficjalnej strony firmy Dragon. A oto foto :wink: Natomiast film z wypuszczenia esoxa znajduje się tu ESOX

63e8845f5c904548med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

wake_up_jk,

serdeczne gratulacje zarówno super rybek jak i fotki w katalogu. Super sprawa z wypuszczaniem rybek i tymi całuskami na pocieszenie ale ZLITUJCIE SIE I NIE ŁAPCIE RYB POD SKRZELA TAK ZE MAŁO IM ICH NIE WYRWIECIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was wysyłał fotkę ze swoją zdobyczą do jakiejś prasy np.WŚ

ja wysłałem, Do WW, WŚ i Wędkarza Polskiego.

Tylko WP opublikował i opis zmienili baardzo znacząco, chyba ich korektor od ortografii miał wolne bo po zmianie zdania nie miały składu!

Ale otrzymałem odznakę medalowej ryby WP i torbę wędkarską, ani WW ani Wś do 3 mies. od wysłania nie opublikowali - może mają tyle zgłoszeń że rady nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam na rybę na rekord Polski- wtedy zgłoszę

Ja mam tak samo, moglem wysłać już kilka ryb ale wtedy nie mialem aparatu, ale teraz czekam na poważny okaz tylko żeby w takiej sytuacji nie padły mi baterie jak ostatnio (rekordowy szczupak to to nie był ale zdjęcie wyszło by świetnie...), od tego czasu zawsze mam zapasowe.

wake_up_jk gratulacje świetny szczupak, życzę dalszych sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie zgłaszam, jakoś mnie to nie "kręci

byłem ciekaw czy opublikują, foto nie było rewelacyjne ale jednak WP się zdecydowal, WŚ i WW przestałem śledzić 3 mies. od wysłania, ale chyba nie było!

boleń 72cm.

73 cm!, bo jakby miał 72 to bym nawet nie wysyłał :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.