Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Moje zdjęcie w katalogu DRAGONA na 2009 rok :)


wake_up_jk

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
nic takiego nie widzialem...?

Też tego nie śledzę, ale dałbym głowę, że parę lat temu czytałem gdzieś takie hasło. Gazeta chciała mieć wyłączność na dane zgłoszenie.

Co ma zresztą moim zdaniem sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te same ryby, te same zdjęcia

też mi się tak wydaje, może co do rekordu Polski to się tyczy, bo wtedy jest sensacja nie mała!

czy ktos widział nowy rekord Polski chyba bolenia gdzie indziej niż w WW nie dawno?

WŚ ma chyba rekord Polski w długości ryby, a WW ciężar, dokładnie nie wiem i nie mam prZy sobie magazynow zeby sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądam parady rekordów w miarę regularnie, no i widuję te same ryby, te same zdjęcia..

Jak dla mnie lekkie nieporozumienie :roll:

Przeczytałem zasady WŚ i WW i faktycznie nie widzę takiego zapisu :roll: Możliwe że się mylę, albo widziałem to w jakiejś innej gazecie :roll:

W regulaminie WŚ znalazłem ciekawy i dobry zapis o nieuznawaniu zgłoszeń karpi, amurów i tołpyg złowionych na spinning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak twierdzisz??

Jeżeli człowiek złowi medalową rybę i chce sie nią pochwalić to dlaczego ktoś ma mu ograniczać pole do popisu?

To jest moje prywatne zdanie. Dla mnie taka pogoń za medalami jest nie na miejscu, ale oczywiście nie odmawiam nikomu prawa do chwalenia się osiągnięciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Akurat stałem się posiadaczem tegoż katalogu i stwierdzam że facet nie kłamie. Faktycznie jest fota. Gratulacje. Niezła sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.