Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

szukam federa do 200 złoty


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie trzeba sie zaopatrzyc w cos na nowy sezon :D szukam kija w miare uniwersalnego do długich rzutów, który troche wytrzyma a zarazem bd widac na nim brania xD a przy okazji mozecie polecic jakis kołowrotek zebym sie zmiescil w 600 zl za calosc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kija w miare uniwersalnego do długich rzutów, który troche wytrzyma a zarazem bd widac na nim brania xD a przy okazji mozecie polecic jakis kołowrotek zebym sie zmiescil w 600 zl za calosc ??
DS Mistrall 3.60 do 120g cena okolo 180zl i krenciolek Okuma epix pro okolo 250 zl w przedziale sie miescisz :wink: Uzywam tego zestawu od 2 lat i jestem bardzo zadowolony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam pytanie czym sie różni wędka Robinson Xenon od Robinson Xenon Multi Feeder

Z tego co widzę to jeszcze ilość szczytówek multi Feeder paradoksalnie wbrew nazwie ma tylko dwie natomiast Feeder ma 3

Maja tez nieco inne zakresy ciężaru wyrzutu..pomiędzy poszczególnymi "kategoriami wagowymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie trzeba sie zaopatrzyc w cos na nowy sezon :D szukam kija w miare uniwersalnego do długich rzutów, który troche wytrzyma a zarazem bd widac na nim brania xD a przy okazji mozecie polecic jakis kołowrotek zebym sie zmiescil w 600 zl za calosc ??

Ja bym brał Garbolino Sqad feeder. W tej cenie ciężko o lepszą wędkę. Robinsona i Jaxona też miałem więc mam porównanie. Dokładny opis tutaj

Przykładowe ceny:

3,90

3,60

Ten Browning Ambition też wygląda ciekawie ale nie miałem w ręku więc się nie wypowiem. Pozatym nie ma korkowej rękojeści, dla mnie to duży minus :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o Browinga miałem go wręcach. Zamiast korka ma pianke. Ale dla mnie to wszystko jedno jednagże piankę lepiej utrzymac w czystości. Troszke dla mnie za miękki. Ale starannie wykonane w końcu to Browing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Vasyl

W tą sobote nad wode zabralem nowy nabytek:

Mistrall Aero Star Feeder 360 RM

Wedka przeszla moje oczekiwania. Korek najwyzszej jakosci. Nie brudzi sie jak u tanszych odpowiednikow i bardzo szybka spada z niego brud. Moze to banał, ale dla mnie rekojesc korkowa jest bardzo wazna.

Wskazywanie bran bardzo dokladne niczym w moim pickerku cw20gr. Wedka Pomimo wyzszego cw (powyzej 120gr) i 3,6m brak wrazenia "pały". Wedka delikatna a zarazem mocna i bardzo fajnie amortyzuje odjazdy ryby.

Podsumowujac jestem pozytywnie zaskoczony i polecam wszystkim ten kijek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasyl, Również mam bardzo pozytywne wrażenia z użytkowania wyrobów tej firmy. Z całą pewnością warte swojej ceny (nie to co np. Konger, Jaxon czy Robinson).

adam998, Omijaj tą firmę szerokim łukiem. Mam karpiówkę, miałem kołowrotek i żyłkę do feedera tej firmy. Wszystkie ich wyroby to szmelc, pieniądze wyrzucone w błoto. Nie będę tu wchodził w szczegóły co i jak było nie tak, bo po prostu mi się nie chce, ale ja nie kupię już NIC co ma logo tej firmy. Nie szanują klientów więc nie będę nabijał im kasy

kręcioł kosztuje 90zł a ma 9 łożysk

Przy tej cenie wybierałbym kołowrotek który ma jak najmniej łożysk. Jeśli w kołowrotku za 90 zł jest ich aż tyle to na 100% są marnej jakości i szybko się posypią. W zupełności wystarczą 3 lub 4 łożyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Robinson mial dobry sprzet tak 10-8lat temu. Mam do dzis jeden z ich pierwszych mlynkow lepszej jakosci i bardzo go sobie cenie. Jest intensywnie uzywany, a w ogole sie nie psuje.

Kiedys czytalem, ze wlasnie 8lat temu firme Robinson wykupila jakas garazowa fabryka i stad zalew szmelcu ze znakiem tej firmy. Widocznie cos w tym musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniusi feederek do 200zł to Browning ambition feeder:
Fakt, za tą cenę to super wykonany ale straszna "klucha" z niego, widać to już na sucho w sklepie. Ktoś na forum pisał że angielskie feedery są bardzo kluskowate i coś w tym chyba jest.

Ja mogę polecić Ci Garbolino Squad feeder bardzo dobry kijek za tą cenę. Podobnie jak Browning jest to klasa nieco wyżej niż np. Mikado czy Mistrall (w moim subiektywnym odczuciu :mrgreen: ) do tego za rozsądną kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Witam,podłączę się pod temat,gdyż czytając recenzje sprzedawców i na forum,doznaję mętliku,więc pytam konkretnie.

Chcę kupić lekki zestaw feeder+kołowrotek, i tu zaczyna się problem z wyborem(wiele modeli,firm).

Wytypowałem następujące,które odpowiadają mi parametrami(cw,waga,dł.):

BYRON TR10 3,50

KONGER VEGA 3,60/90

ROBINSON DIPLOMAT 3,60/80

Proszę o podpowedż,którego wybrać.Mam starego KONGERA VECTRON 360/60 i jest ok.,czego nie mogę powiedzieć o JAXONIE serii CRYSTALIS,nie pasuje mi.

Kołowrotek Cormoran Cormaxx5A3000 co o nim sądzicie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.