Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

PLEBISCYT "PRODUKT ROKU 2008" - Ogólna dyskusja


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A kto ma szansę wygrać?

Ten co zgłasza czy głosuje?

Poczytaj regulamin plebiscytu. :) Dziękuję za nagrodę. Dla mnie to również moja pierwsza wygrana w życiu :razz: . Żeby uciąć spekulacje niektórych, że braliśmy udział w plebiscycie tylko dla nagród chciałbym swoją wygraną latarkę wystawić na naszym forum na aukcji wspierającej działalność haczyk.pl. Proszę Ciebie tomik, abyś w moim imieniu taką aukcję wystawił, a latarkę przekazał na ręce zwycięzcy. Mam nadzieje że osiągnie ona wyższą cenę niż cena rynkowa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym swoją wygraną latarkę wystawić na naszym forum na aukcji wspierającej działalność haczyk.pl.

Super postawa, gratuluję :grin:

Tym bardziej, że:

to również moja pierwsza wygrana w życiu :razz:

:cool::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrapek nie chce wzbudzac niezdrowej rywalizacji... popatrz na zdjecia z pierwszego zlotu. Nasz Kuba miał wtedy niespełna 7 miesięcy, a warunki zakwaterowania nie były takie, jak będą w tym roku. Zdecydowaliśmy się wtedy na zabranie dziecka, między innymi za radą wiesławek. On też z malutkim chrabąszczem obozował w namiocie. I nie żałowaliśmy. Także odwagi młodzi rodzice !

Madi popracuje w ten weekend nad jakimś napędem atomowym, wiosła to przeżytek (pewnie dlatego nie są na wyposażeniu standardowym) :wink:

Jeszcze raz Dziękuję i Gratuluję pozostałym szczęśliwcom !

Gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi popracuje w ten weekend nad jakimś napędem atomowym

Eee no aż tak :?::shock: Bez przesady przesady, bo kilku "jazdach" z atomówką zaczną Ci te no... świecić w nocy :mrgreen::lol::lol:

Jeszcze raz graty, zdaj relację z wodowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrapek nie chce wzbudzac niezdrowej rywalizacji... popatrz na zdjecia z pierwszego zlotu. Nasz Kuba miał wtedy niespełna 7 miesięcy

Ja też nie, ale moja Agatka na pierwszym swoim zlocie miała dokładnie 5 miesięcy :mrgreen::cool::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrapek nie chce wzbudzac niezdrowej rywalizacji... popatrz na zdjecia z pierwszego zlotu. Nasz Kuba miał wtedy niespełna 7 miesięcy

Ja też nie, ale moja Agatka na pierwszym swoim zlocie miała dokładnie 5 miesięcy :mrgreen::cool::wink:

Więc zapytam się mojej małej czy chce jechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uciąć spekulacje niektórych, że braliśmy udział w plebiscycie tylko dla nagród

Ci 'niektórzy' to raptem tylko ja. Gest ładny, ale teatralny, niczego nie ucina, ponieważ jest to tylko wyjątek potwierdzający regułę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre - miałeś prawo nie widzieć szeregu postów związanych li tylko z nagrodami, w tym dopominania się ich rozlosowania. Możesz także nie pamiętać wcześniejszych edycji, kiedy nie było dobrych nagród i tym samym zbyt wielu chętnych do wypełniania ankiet. Wniosek nasuwa się sam. To co pisałem, to moje uzasadnione odczucia w stosunku do większości 'plebiscytowców', więc jeżeli należysz do społecznej mniejszości, która kierowała się czymś innym, niźli chęcią dostania czegoś, to nie powinieneś czuć dyskomfortu z powodu kilku słów prawdy, bo w takim przypadku nie odnosiły się one do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrapek nie chce wzbudzac niezdrowej rywalizacji... popatrz na zdjecia z pierwszego zlotu. Nasz Kuba miał wtedy niespełna 7 miesięcy

Ja też nie, ale moja Agatka na pierwszym swoim zlocie miała dokładnie 5 miesięcy :mrgreen::cool::wink:

To ja przypomnę tylko, że jest jeszcze jeden pokój wolny ;)

Albo dwa może nawet...

Sprawdzę wieczorem bo teraz po wizytach w skarbówce padam na dzioba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przepraszam, że przeciąga się wysyłka latarek, książek i map. Ale po tym jak się okazało, że jeden z użytkowników "podwójnie" uczestniczył w Plebiscycie a tym samym zwiększył swoje szanse na wygraną jednej z nagród. I być może dlatego taka mu przypadła.

Postanowiłem, że tą nagrodę rozlosuję jeszcze raz.

Tylko proszę jeszcze o chwilę cierpliwości bo nie wyrabiam czasowo :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.