Skocz do zawartości
tokarex pontony

Piknik


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
... ps. Ale cisza nocna musi być :lol:

Autentycznie kupię sobie elektrostatika i wyłapiesz nim w końcu gamoniu jeden :mrgreen:

Czyli co jak na razie Bielinek? 2-3 dni, grillowanie, urodziny Deuuu i łowienie na maksa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od liczebności ekipy ;)

Mam nadzieję że będziemy robić wszystko na co przyjdzie nam ochota :mrgreen: A jak nam to wypali to na ogólnopolski zlot haczykowców pojedziemy mocną ekipą i pokażemy wszystkim jak "bawią się kozaki znad morza" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru odwoływać, chyba że siła wyższa ale tego nie planuję :roll::mrgreen:

Jacek, mam kilka wobków więc czymś tam pomacha się amatorsko :razz:

maniek, poczekamy aż będziesz pod Szczecinem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

po co wozić drzewo do lasu :twisted: na miejscu będzie pewnie sporo miejscowych połówek :D

a tak serio to ktoś podejmuje się bycia hersztem bandy , który zajmie się organizacja i ustaleniem jakiś konkretów ?

Ja proponuje Sobiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.