Skocz do zawartości
tokarex pontony

Piknik


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

zacznijmy może od ustalenia 3 rzeczy:

1. miejsce - jest propozycja Bielinek

2. data - weekend majowy? który dzień?

3. z noclegiem czy bez? (mnie obojętnie, mogę i tak, i tak). Nie byłem jeszcze na Bielinku, więc nie wiem jak tam z miejscami pod namioty.

Ale to wszystko ma sens, o ile oczywiście są chętni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie sie nadawał na to stanowisko
Szczególnie, że to jego pomysł

Turlaj dropsa że tak skromnie powiem, jak już to mam zamiar spotkać się i połowić wspólnie i nic więcej :mrgreen:

A że to był mój pomysł to cóż nikt nie jest doskonały :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będę 2-ego żeby popróbować wędkarskiego szczęścia szczególnie, że wędka "custom made" sponsorowana przez moją lepszą połowę właśnie przybyła :smile: . Trzeba będzie przetestować!

Do Jacek: Miejsca na namioty pod dostatkiem. Można było też załatwić kwatery prywatne :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Wy to macie wyobraźnię... :D Jako, że padł pomysł zabrania swoich połówek to mogę jechać z dziewczyną lub na tzw."męski wypad" :) Przepraszam, że interesantów drugiej oferty wprowadziłem w błąd i ich plany legły w gruzach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ciągle jestem zainteresowany - dzisiaj wpadłem wprawdzie na pomysł wyjechania na te trzy dni w góry, ale jak próbowaliśmy się dowiedzieć czy są jakieś wolne miejsca w pensjonatach, to z drugiej strony na ogół było słychać wybuch śmiechu :twisted:

Z mojej jednak strony wyjazd solo raczej nie wchodzi w rachubę, za krótki ten weekend i nie mam serca zostawić dziewczyny samej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu mówiłem i to chyba nawet Jackowi że mam właśnie takiego głupiego pecha z planowaniem i umawianiem się długo wcześniej bo ze względu na pracę i czasami sprawy osobiste nie mogę zrobić tego co zaplanowałem :evil: na tym tle spontany wychodzą mi bardzo dobrze i zawsze :roll:

Jak ktoś się wybiera to dajcie mi nr kom na PW to przed moim wyjazdem odezwę się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.