Skocz do zawartości
tokarex pontony

Inoujście


Gość okonia

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość okonia

53°32'10.47"N

14°38'45.75"E

google maps

byłem tam kilka lat temu dokładnie przy zawalonym moście, piękna sprawa kleń, jaź gruba płoć no i okonie

zabawa przepiękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość okonia
to zależy od dnia....pięknie jest ....ryb sporo ale nieletnich i płocio okonio gatunkowych . ;) może w tym roku zahaczy sie coś większego...czekam na info kiedy jechać...bo niewiem jak tam warunki teraz

hej

znaczy ze byłeś tam teraz ?? czy jak?

jak będziesz miał cynk że tam bierze to napisz co i jak bo my tu w szczecinie strasznie ciekawi heee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku tyko raz na początku stycznia jak błądziłem po Inie za trotką...ale w zeszłym to jeździłem kilka razy do lata do jesieni a rybami tak jak pisalem wczesniej...może mi tylko małe atakowały hehe ;) prawda...trzeba to sprawdzic...ale samemu niechce mi sie jechac i sprawdzac wiec ja tez poczekam na jakis znak od bywalcow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Oto wczorajszy rezultat połowu na Inie w rejonie spalonego mostu. 2,5 godziny łapania i 40 sztuk płotek.

36010ed8f52f5eb5m.jpg

Woda opadła na tyle, że można już swobodnie podejść pod sam brzeg.

542b5e8e5e2d16dam.jpg

1656792a12946c95m.jpg

Jeśli chodzi o dojazd na Inoujście, to jedziesz z Goleniowa do wsi Święta. W Świętej skręcaszw lewo do osady Kamieniska (jest znak gdzie skręcić). Przejeżdżasz przez Kamieniska (są to dosłownie dwa domy) i jedziesz cały czas płytami betonowymi aż dojedziesz nad samą Inę w miejsce, gdzie kiedyś był most. Jadąc płytami musisz uważać, bo na krótkim odcinku płyty się porozsuwały, ale jadąc powoli swobodnie dojedziesz samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ina dzieli się na krainy:

· kraina leszcza - od ujścia w miejscowości Inoujście do Goleniowa,

· kraina lipienia - od Goleniowa do Stargardu,

· kraina pstrąga - od Stargardu w górę rzeki,

· ponadto pozostała część zlewni rzeki Iny (oprócz rzeki Mała Ina) zalicza się do krainy pstrąga

Inoujście leży w krainie leszcza i są to wody nizinne.

A tu macie podział Iny na poszczególne wody:

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,wody-gorskie-rzek-iny-i-gowienicy,6953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na Inę pod most polecam udać się na czerwcowego szczupaka. Piękne sztuki, o sile torped (dla nich ten nurt to jak siłka:))) zawsze się tam wybieram kajakiem- z mostu ściągam pełno żelastwa (obrotówki, wahadłówki i czasami woblercio). Ciekawa rzecz- do niektórych obrotówek przywiązana pleciona taka 0,20-0,22 :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Koledzy, czy na inoujściu można teraz coś połapać? Sasiad mi glowe suszy zeby go z synem na ryby zabrac bo mi się przypomnialo, że kiedyś powędkować lubił. Kupił pozwolenie SUM a podobno teraz z bialorybem na parnicy i okolicach posucha wiec pomyslalem o inoujsciu, tylko z tego co pamietam tam raczej pod koniec lata i na jesieni jezdzilem i nie wiem czy jest sens ich tam ciagnac teraz a glupio by bylo wrocic bez brania. Ma na mysli odcinek od spalonego mostu do ujscia.

Z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Chciałbym połowić w Inoujściu, ale zgłębiam te informacje i już całkowicie zgłupiałem, czy zezwolenie mozna wykupić w PZW czy od inspektoratu morskiego. Czy w ogóle polecacie jakieś miejsce w tej okolicy na łowienie z brzegu, nastawiam się przede wszystkim na białą rybę: leszczyk/płotka na feeder/odległościówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.