Skocz do zawartości
tokarex pontony

MIKADO PURPLE RAIN MATCH czy Konger Primax Match


pawelw

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie co wybrac:

MIKADO WĘDKA PURPLE RAIN MATCH 390

lub

Konger Wędka Primax Match 390

Ceny podobne, jakosc podobna.

Npisze ze wedka ma sluzyc do polowu Ploci, Leszczy, Linow i jesienia do polowu z lekkim zywcem.

Pomozcie podjac decyzje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Skoro jakościowo i cenowo podobnie to wybierz tę, która lepiej leży ci w ręku. Osobiście wybrałbym kij mikado ponieważ sam używam od 2 lat spiningu z tej serii i jeszcze mnie nie zawiódł,ale ostateczna decyzja należy do ciebie. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikado 3,9m waga 198g - podejrzanie malo.

konger 3,9m waga 280g - stosunkowo duzo, mialem vectrona 4,2m o wadze 330g troche ceglowka.. ale to juz dawno temu, cosik wszystkie ich maczowki sa ciezkie.

jakkolwiek wybralbym ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

A ja kupiłem Kongera Primax Match 360/25 i jestem bardzo zadowolony. Jak na węglówkę tania sprawa. Była już testowana (2 razy) i wszystkie testy pomyślnie zakończone. Jak narazie to z czystym sumieniem mogę ją polecić. Zobaczymy jak się bedzie dalej sprawować, ale zapowiada się obiecująco. A gdy dodać do tego fakt, że udało mi się ją kupić po dość korzystnej cenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość Grisha

pawelw możesz coś napisać n/t tej matchówki mikado ? chodzi mi po głowie jej zakup z tym, że o długości 4.20 ... polecasz czy odradzasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie miałem tych dwóch wędek w ręku ale posiadam Wędka Mikado SCR MATCH 420

i naprawdę pierwsza klasa - jak dla mnie konger troszkę niższa pólka i nie za bardzo chętnie kupuje rzeczy tej firmy - w ciemno brałbym mikado :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
pawelw możesz coś napisać n/t tej matchówki mikado ? chodzi mi po głowie jej zakup z tym, że o długości 4.20 ... polecasz czy odradzasz ?

Ja tez mam Mikado Purple Rain... i odradzam. Jest sztywna i źle się nią rzuca. Po prostu krótko leci zestaw. Oczywiście można nią łowić, ale juz myślę nad zakupem czegoś z wyższej półki. Wykonanie - bez szaleństw, ale poprawne jak na ta cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.