Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

HELP !


gemar

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję, aby zachować temat "HELP" i to nie tylko do pomocy w problemach z komputerem, ale jako przysłowiową deskę ratunku dla wszystkich, którzy znależli się nagle w "sytuacji podbramkowej i mają nadzieję na szybką pomoc forumowiczów, jako jeden ze sposobów na ewentualne rozwiązanie swoich problemów. Siłą rzeczy nie mogą się tu pojawiać takie pytania jak np. czym nęcić ... jaki kołowrotek ... itp. Od tego są inne tematy na forum. Chyba to zrozumiałe. Tutaj oczekujmy pomocy w sprawach rzeczywiście pilnych i ważnych. Sam przekonałem się że taka pomoc jest skuteczna i co ważne, że mozemy na siebie wzajemnie liczyć. Tak więc, gdy w tym temacie pojawi się pytanie, a jesteśmy w stanie pomóc - reagujmy błyskawicznie. Każdy kiedyś może być tym oczekującym pomocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Zobacz tu: www.dobreprogramy.com

Albo tu: www.gdzieszukac.pl

Ściągnij Adaware i Syboot, one powinny załatwić drania…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za chęć pomocy. Problem już rozwiązałem dość radykalnie. Zainstalowałem system od nowa. Ten robal opierał się nawet tym programom które zaproponowałeś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.