Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wody Krainy Pstrąga i Lipienia


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zdobyłem nie bez bólu , :wink: Informator Krainy Pstrąga i Lipienia na lata 2009-2011 ,czyli najnowsze wydanie PZW ZG.Koszt to jedynie 8pln ,teoretycznie powinien być dostępny w każdym kole ale to teoria ,informator to spis łowisk pstrągowych w całym kraju ,najnowsze wymiary i ilości ryb oraz okresy ochronne .W razie pytani pomogę w miarę możliwości czasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No to bardzo fajnie, bo szukałem ostatnio w necie wód górskich w okręgu wrocławskim i ni cholery znaleźć nie mogę. Maniek to jak to jest ze Strzegomką, jak byś mógł sprawdzić, woda górska czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, może wstawisz gdzieś ten informator w necie do pobrania
też się zastanawiam ,tyle tylko że to 83 strony więc jak dorwie skaner to zeskanuje i wstawię.
A gdzie taki informator można nabyć .
Powinien być w kole PZW teoretycznie ale różnie z tym bywa .
No to bardzo fajnie, bo szukałem ostatnio w necie wód górskich w okręgu wrocławskim i ni cholery znaleźć nie mogę. Maniek to jak to jest ze Strzegomką, jak byś mógł sprawdzić, woda górska czy n
Strzegomka-od tamy zbiornika Dobromierz do ujścia Bystrzycy -woda krainy pstrąga i lipienia .Przynęty sztuczne .

Zakaz spinnigowania od 0109-do 31.12.

Strzegomka jest wodą górską
Pojęcie woda górska jest myląca więc proszę jej nie używać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdobyłem nie bez bólu , Informator Krainy Pstrąga i Lipienia na lata 2009-2011

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem takiego informatora to:

1: należy udać się do swojego okręgu, jeśli nie mają możemy poprosić o zamówienie Go

2: jeżeli będą problemy z jego zamówieniem możemy zwrócić się o pomoc do warszawy tel.022 62 05 088 tam miły pan poinformował mnie że okręg ma obowiązek takowy informator sprowadzić na każdą prośbe oraz służy pomocą w przypadku oporów w okręgu. :razz:

PS. Ja już zamówiłem! Wystarczyło powiedzieć że warszawa twierdzi iż to jest ich obowiązkiem i Pani zmieniła front!

Czyli jednak to u Siebie na podwórku należałoby zrobić porządki! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

a ja zadam pytanko trochę z innej beczki, jak wykupię pozwolenie na wody górskie (które nie ukrywam, jest tańsze o całe 5zł jeśli do wody nizinnej doliczymy spinning) to mogę normalnie łowić na wodach nizinnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam pytanko trochę z innej beczki, jak wykupię pozwolenie na wody górskie (które nie ukrywam, jest tańsze o całe 5zł jeśli do wody nizinnej doliczymy spinning) to mogę normalnie łowić na wodach nizinnych?

I tu jest właśnie pies pogrzebany :razz: Piękna ekonomia :mrgreen:

Oczywiście mając wykupione zezwolenie na wody górskie można łowić na wodach nizinnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.