Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rusiec k. Nadarzyna


Mr. Flo

Rekomendowane odpowiedzi

Łowisko w Ruścu... Mało znane ale dobre i rybne...

Łowisko jest czynne pt, sob i nd od 6 do 20

Opłata w tym roku nie wiem ile, w zeszłym był 15zł a dwa lata temu 12zł więc w tym roku albo 15zł albo ze 3zł więcej...

Główna zdobyczą jest Karp, trafia się Sum, Szczupak, Jesiotr, oraz leszcz... Sam tam złowiłem karpia 7kg i suma 10kg, jesiotry są do 3kg... Na łowisku można złowić tez Suma Afrykańskiego o masie do 3kg...

Na miejscu można kupić napoje lecz są drogie... A i co najważniejsze łowisko składa się z trzech stawów, małego, średniego i wielkiego... Polecam ten najmniejszy zaraz przy parkingu pływają w ni9m największe okazy, pozostałe stawy to bardziej hodowlane i w nich można złapać tylko karpie do 2-3kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...

Nie do końca się zgodzę w sprawie jesiotrów do 3kg ,bo sam złapałem tam takiego ponad 4kg.Z resztą się zgadza :mrgreen: Suma afrykańskiego też jest sporo ,ale ze względu na jego delikatność po tej zimie może trochę go pływać po wierzchu, bo kilka egzemplarzy pływało po zimie rok temu. Wyciągnąłem tam 2,ale to już było na koniec sezonu- w sezonie w zasadzie pewne branie to karp , amur i jesiotr. Płotki jest dużo, ale okazuje się, że żeby ją wyholować to trzeba się troszkę napracować :lol: Łowisko czynne dopiero po świętach Wielkanocnych.Dodam jeszcze, że mankamentem tego łowiska jest gęstość wędkarzy i to, że każdy przyjeżdżając wrzuca 5kg PASZY na dzień dobry. Apeluję do tych którzy mają duże zapasy ,aby zaprzestali wrzucania tego do wody, bo akurat tam nie potrzeba tego robić.Nad rzekę z pasza....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.