Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Od kiedy na węgorza


ERq

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy tam klenia nie dorwałem, a troche czasu juz spędziłem nad tą wodą.

Dzisiaj np. łowiłem piękne okonie na kukurydze o 12 w południe. ( chciałem zobaczyć czy karpiki kukurydze wyjadają), więc nie zdziwi mnie już nic.

okon.th.jpg

Lesio żyłkę opuszczam na ziemie i podtrzymuję gałązką albo co tam w pobliżu, w momencie brania gałązka spada ( kawalek małego patyczka) i niby oporu nie ma.

Jak dalej będę bezradny, to tomek czuj się zaproszony w czerwcu. Może razem je dopadniemy ( a i wędkarsko-imprezowa ekipa się znajdzie i spać gdzie jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Jak dalej będę bezradny, to tomek czuj się zaproszony w czerwcu. Może razem je dopadniemy ( a i wędkarsko-imprezowa ekipa się znajdzie i spać gdzie jest)

Nie mówię nie :wink:

A teraz wróćmy do tematu, bo narobiło się trochę bałaganu (dobrze że chociaż ciekawego :wink: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

A ja z takim pytaniem : Czy teraz węgorze są w tak samo dobrej kondycji jak latem ? I drugie : czy stosujecie na węgorki podwójne krętliki? Jak się sprawują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Od kilku lat łowię węgorze z gruntu.

Więcej mam brań gdy w pyszczek martwej rybki wciskam kawałek (wałeczek)

twardej pianki.Wtedy przynęta,jest pływająca,i lepiej się prezentuje nad dnem.

Wypróbujcie ten sposób i napiszcie jakie były efekty.

Połamania kija!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.