Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zaneta z allegro


Gość Vasyl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vasyl

Witam,

do napisania tematu natchnela mnie oferta pewnego bylego zawodowca z Nysy, ktory sprzedaje swoje zawodnicze zanety na kg. Cena za 1kg to 4zł.

Zakupilem na sprobowanie pare kg. Sprzedawca chcial ode mnie bardzo dokladnych danych dotyczacych lowiska oraz zamierzonego polowu.

Po wykonanym telefonie dowiedzialem sie, ze zanety wykonuje pod bardzo konkretne zamowienia (gramatura, zapach, kolor itp)

Mam juz dosyc tych zanet Lorenca, Trapera itp, w ktorych po otwarciu opakowania wychodzi pajeczyka.

Czy ktos kupywal takie cuda na patyku? Jak opinie??

Jak zamowiona zaneta dojdzie do piatku, to wyprobuje ją w sobote. Wowczas podziele sie opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam

sam zakupilem od tego pana z allegro 9 kg tej ze zanety. zaneta u mnie pakowana po 3kg. Wyglada ladnie, pachnie tez ladnie. do tego dostalem 2 atraktory (wanilia i jakis korzenny). Z opisu aukcji myslalem ze te atraktory bede wydajniejsza a sa tylko na 3 kg zanety.

w sumie niewiem czy sie oplaca czy nie bo za 9 kg z przesylka wyszlo mnie to 65 zl czyli jakby po 7.2 zl za kg(prawie polowa za przesylke), nie mniej jak napisalem wyzej wyglada i pachnie bardzo ladnie.

ps. "Sprzedawca chcial ode mnie bardzo dokladnych danych dotyczacych lowiska oraz zamierzonego polowu. " - mnie sie nikt o takie cos nie pytal :( . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Ja zakupilem 19kg i lacznie z przesylka wyszlo 106zł. Wychodzi 5,5zł/kg. Cena z aukcji to 4zł/kg.

Poprosilem o zapakowanie zanety w workach 2kg.

Jesli sie u mnie sprawdzi, to na pewno bede ją bral regularnie. Jedynie wspomagal swoimi tajnikami.

Nie oszukujmy sie. W cenie zanety 2/3ceny to marze posrednikow, marka itp. Jesli ma sie dostep do swietnych, swiezych skladnikow i ma sie konkretna wiedze, to mozna skonstruowac lepsze cuda niz Marcel

p0g, jaka wziales? Sprawdziles juz ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze to ni są cuda na kiju... wyobrazmy sobie sensasa - produkcja fracja kosz przywozu, podatki, zarobek importera, zarobek pośrednika i mamy20 zł w sklepie a koszt produkcji to 5 zł. mysle ze w takiej kwocie zamknie sie kazdy producent dobrej zanety nawet domowymi sposobami jedyny warunek to odpowiednia wiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszla paczka.

Jestem bardzo zadowolony z jej wykonania. Moje uwagi i prosby zostaly wypelnione maksymalnie.

Zaneta faktycznie wyglada profesjonalnie. Zapach znakomity, konsystencja i gramatura taka jak prosilem.

Gratis dostalem 4typowo leszczowe atraktory.

Jednym slowem skladam nastepne zamowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

cinek, wszystko zalezy od tego jak dogadasz sie z tym "producentem".

Ja podalem mu szczegolowe wytyczne co do jakosci zanety i wyszla mu znakomicie.

4zł/kg to znakomita cena.

Zamowilem 19kg i przyszla w zgrzanych woreczkach po 1,5kg-3kg.

Jak skonczy mi sie zapas, to z pewnoscia zamowie jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem dzisiaj osobiście 40 kg zanęty grartis chyba 10 atraktorów dwa kilogramy kleju do zanęty i 3 kg gliny,zanęta naprawde fajna spory udział w niej ma biszkopt i inne ciastka, dużo kolendry , płatki kukurydziane w kilku rodzajach i mało wypełniaczy( rozłożyłem ją na papierze i sprawdziłem dokładnie ) mi posmakowała...zobaczymy czy leszczon również :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
zenobiuszek101, no raczej.(choc wody do rozrobienia pewnie nie pakuje bo by troche wysylka drogo wyszla)

Wiesz Damian nie o to mi chodzi , o to czy gość dodaje już różne dodatki zapachy atraktory i sprzedaje produkt końcowy a nie baze do ''testów'' , taki golas ze sklepu niby tez jest gotowy a zawsze trzeba dodać kilka dodatków Pozdrawiam

Ps a pytanie to kieruje do tych co mieli z tą zanęta doczynienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z jej wykonania. Moje uwagi i prosby zostaly wypelnione maksymalnie.

Zaneta faktycznie wyglada profesjonalnie. Zapach znakomity, konsystencja i gramatura taka jak prosilem.

Gratis dostalem 4typowo leszczowe atraktory.

Vasyl zaraz sie pewnie jeszcze wypowie - choc dla mnie to brzmi jednoznacznie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie temu zakupiłem 40 kg tej zanęty , odbierałem ją osobiście , zanęta leszczowa ma fajny zapach kolendry i widać jej tam sporo, do tego duży udział ciastek i chrupek, zanęta jest bardzo słodka i co najważniejsze świerza ,napewno jak skończy sie zapas kupie ją ponownie , dzwonisz do gościa i mówisz mu jakie łowisko ,głębokość czy jak siła uciągu na rzece i robi ją pod woje wskazówki tak,że nie musisz doklejać jej nawet...wg mnie profesjonalne podejście do sprawy atraktory może nie najwyższych lotów ale ujdą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Jak juz pisalem.

Fajna ta zaneta. Rybkom smakuje. Co najwazniejsze jest bardzo swieza.

Moim zdaniem lepsza niz te wszystkie Sensasy, ktorych koszt wyprodukowania jest nizszy niz 4zł/kg.

Porownac ze Stilami i innymi polskimi produkcjami nie moge. Nie lowie na te żenady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownac ze Stilami i innymi polskimi produkcjami nie moge. Nie lowie na te żenady.
teraz to Cie trochę poniosło, nie możesz porównać jednak porównujesz i mówisz "żenady". zauważ tą sprzeczność w twojej wypowiedzi - zalatuje schizofrenią, rozumiesz bliźniacy i te sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

To jednak prawda, ze niedawni maturzysci nie rozumieja tekstu pisanego.

W przytoczonym przez Ciebie zdaniu nie ma zadnego porownania z zanetami polskich producentow.

Zobrazuje to prosciej, abys mogl pojąc:

"Porownac ze Stilami i innymi polskimi produkcjami nie moge. Nie lowie na te żenady." - Wypowiedz ta NIE ZAWIERA porownania.

Pojde jeszcze dalej; porownanie wg wikipedia.pl:

dwuczłonowa konstrukcja semantyczna, w której cechy przedmiotu lub zjawiska X (tego, co porównujemy, comparandum) scharakteryzowanego w członie X zostają uwydatnione przez wskazanie na jego podobieństwo do przedmiotów lub zjawisk scharakteryzowanych w członie Y (tego, do czego porównujemy, comparans). Oba człony połączone są charakterystycznymi dla danego języka wyrażeniami w języku polskim są to wyrażenia jak, jako, jak gdyby, na kształt, niby, podobny, na podobieństwo itp., występujące przed comparansem, przy czym często są one uzupełniane występującymi przed comparandum wyrażeniami tak, tako itp.

Jak juz zapewne (mam nadzieje) zauwazyles, w powyzszym zdaniu brak oznak porownania.

Zadnej sprzecznosci tu takze nie odnajdziemy. Jedynie opinie na temat polskich producentow zanet, ktorzy lubują się w antydatowaniu swoich produktow itp.

Nie rozumiem zas dlaczego przywolales tutaj blizniakow Mroczkow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasyl, nawet jesli nie ma tam porownania - to oceniasz, bez uprzedniego uzytkowania. wiec coz jest warte twoje zdanie ? w tym momencie zastanowilbym sie nad twoja "opinia" na temat zanet z allegro czy jest wiarygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasyl, porównania nie zawiera, ale zawiera ocenę polskich zanęt na które podobno nie łowisz. Polskie zanęty to np. Lorenc GP który przez wyczynowców jest chwalony, a leszczowa zanęta tego producenta jest jedną z najlepszych na naszym rynku. Może rzeczywiście ta zanęta z allegro jest lepsza od Sensasa, podjedź na jakieś zawody GP Polski i uświadom tych biedaków którzy w niewiedzy wygrywają na gardonsach itp. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Pi, ano nie łowie na polskie zanety. Nie oznacza to jednak, ze nie nigdy nie łowilem :).

Troche uogolniles. Mialem na mysli te wszystkie masowe Stile, Trapery itp.

Splawikowe wedkarstwo wyczynowe, czyli lowienie 1000uklejek bądz innej drobnicy to nie dla mnie :). Odrzuca mnie ta forma "wedkarstwa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian21, jeśli masz wątpliwości co do wiarygodności Vasyla to napisz maila do osób które kupiły te zanęte przez allegro, sam tak robiłem zanim kupiłem ponton, mi te zanęte polecił właśnie vasyl i nie żałuje dzisiaj połowiłem na nią kilkanaście płoci powyżej 25 cm trzy największe przekroczyły 30 do tego kilka kilogramów krąpi w sumie ponad 10 kg w 4 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.