Skocz do zawartości
tokarex pontony

Staw przy Przędzalnianej


madry_bogdan

Rekomendowane odpowiedzi

Łowi, tam ktoś ?? Ogólnie łowisko rekreacyjne z dużą ilością płoci, jazi, sporą ilością ładnego karasia, lina i karpia, z tego co mi wiadomo jest też szczupak, za to brak leszcza. Wiem na pewno że siedzi tam ładny karp, wiem również że były tam łowione sztuki oscylujące w granicach 10 kg. Woda niezbyt czysta (łagodie to ująłem :neutral: ) więc przestrzegam przed zabieraniem ryb do domu :lol: Osobiście w poprzednich latach sporo czasu tam spędziłem i muszę przyznać od maja do końca sezonu można naprawdę połowić i to większe ryby niz tzw. patelniaki :wink: jeśli ktos tam łowi czekam na spostrzeżenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ryby na Przędzalnienej z pewnością są i to naprawdę duże. Tak jak pisałeś, można trafić nawet dwucyfrowego karpia, ale jak dla mnie wędkowanie w centrum miasta, gdzie tramwaj przejeżdża za plecami, jest wątpliwą przyjemnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są uroki (jeśli tak to można nazwać :wink: ) miejskich łowisk, ale z drugiej strony z braku perspektyw na niedzielny czy sobotni poranek czasem mozna się wybrać, choć przyznam ze w sezonie preferuje łowiska gdzie nikt mi za plecami z psem nie spaceruje, a młodzież wracająca z imprez nie wrzuca butelek do wody "kto dalej" :neutral: choć czasem i na przedzalke sie wpadnie :wink: Fajna sytuacja jest , gdy złowisz większą sztukę i zaraz za plecami masz 15 wędkarzy z podbierakami, którzy zbiegli się z całego stawu zeby popatrzeć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabat69, bydło to tam jest odkąd pamiętam :wink: jak tam sie wybieram wczesnym rankiem (sobota lub niedziela) to kontrolnie słusznych gabarytów nóż biorę ze sobą w celach prewencyjnych :twisted: bo juz sie nasłuchałem co tam się dzieje jak młodzież wraca z zabaw :roll: choć ułomkiem nie jestem na nocke w zyciu bym sie sam na przedzalke nie wybrał :evil: ale poza tym obiecałem sobie ze w tym sezonie również przechytrze jakiegoś "przędzalnianego" karpika :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.