Skocz do zawartości
tokarex pontony

Tragedia na Śląsku


jans

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Wyrazow kondolencji.

Miejmy nadzieje ze zastana wyciagniete wnioski z tej tragedii :(:roll:

Dlaczego Polak musi byc madry po szkodzie :?::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Wiesz szogun ? my to widzieliśmy tylko z tv. ty byłeś świadkiem tej tragedi[naocznym] śmierć skłania do refleksi nad sensem życia. dlaczego tak sie dzieje . dlaczego dzieci zostaja bez rodziców, dlaczego wokół jest tyle śmierci niepamietam nr. 72720 sms o dowolnej tresci. pomoc dla ofiar . jeśli to zły nr, skorygujcie. piszciesms i ulżyjcie w cierpieniu. co tu się wymondrzac każde słowo jest niczym przy takiej tragedi nakoniec może coś takiego KOCHAJCIE LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ kto to napisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spieszcie się kochać ludzi, tak szybko odchodzą ..."

Kto napisał ?

Ktoś kto nie umarł, ale gdzieś się nam tylko zapodział ... jak sam mówił o śmierci.

Ksiądz Jan Twardowski, oczywiście.

To także tegoroczna ogromna strata i żal, za skromnym księdzem i wspaniałym człowiekiem.

Na szczęście zostały Jego wiersze ... I tylko wiersze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Chciałem tylko powiedziec że też kiedyś chodowałem ptaki i zaczynałem mieć w lotach niezłe wyniki, jak mogłemg zapomniec, miałem stado około 90 sztuk. Jak ja to kochałem niestety z przyczyn mieszkaniowych, przepraszam chodziło mi oto że teraz jeszcze bardziej wemnie to uderzyło ta tragedia.Naprawde bardzo bardzo wspułczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.