Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wedziska spiningowe Daiwy


fotofx

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 540
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hello

jestem zdesperowany kupić kijka daiwy infinity 3-18, 2,7m w matowym blanku, czyli chyba roczni2008 i tylko taki

chodzi mi o przede wszystkim o blank matowy

U MNIE NA WIOSSCE NAWET NIE POMACAM TEGO KIJKA, ale mam 8--25 i jest świetny

PMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera nie wiem jak edytować poprzedni post - ale naprawdę szukam tego kija - jeśli cosik pokiełbasiłem sorry

jest taki fajny przycisk edytuj, po prawej stronie posta (ale edycja możliwa tylko do 30 min po napisaniu)

a co do kija to imo powinieneś dać ogłoszenie w dziale Kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam okazje kupic daiwe shogun zander 10-40gr za 80 euro,likwidacja sklepu w ie :grin: warto?nie mialem tego kijka w reku i nie wiem czy jest szybki bo takie preferuje.z gory dziekuje za podpowiedzi.

Shogun Zander to bardzo specyficzny kij, lepiej "pomacaj" przed zakupem bo nie kazdemu pasuje.

Jak dla mnie to najlepszy kij jaki kiedykolwiek posiadałem :mrgreen: lecz nie jest to jakis super szybki kij.Za to nie miałem na nim żadnego "spadu" jak zdarzało mi sie na innych patykach

A jesli lubisz bardzo szybkie kije to wybrałbym na twoim miejscu Diaflexa Jiggera lyb HM80 Black Huntera, chociaż osobiście uważam ze nie dorastają Shogunowi do pięt

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,juz kupilem bo cena 85euro ostatecznie na takiej stanelo byla kuszaca :grin:

do moich obecnych potrzeb troszke zbyt delikatny,ciezar rzutowy tez zawyzony troszke ale w pl sie przyda :grin: bede budowal kijek na blanku lamiglasa lub cd blue rapid w xrods,zobacze co z tego wyjdzie.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W przyszłym sezonie mam zamiar wziąść się w 100% za spining.Co się za tym niesie muszę zacząć się rozklądać za dobrym spiningiem z przeznaczeniem na szczupaka.Łowie głównie na miękkie przyęty ale zdaży się tez zalożyc jakąś alge lub obortówkę w rozmiarach 3,4,5.Główki jakie używam do miękkich przynęt maja gramaturę od 6 do okolo 15 gram, najczęsciej łowie na jeziorze lub starorzeczach.Kwotę jaka bede mógł przeznaczyć to okolo 400-500zł.Rozglądałem się za infinity q lub ryukonem.Najchętniej posłuchał bym opini włąścicieli takich wędek.Jeśli macie jakieś inne modele godne uznania to jestem otwarty na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie mozna znalesc artytkul o tym jak ktos testuje Infinity Q 3-18 pod katem lekkiej szczupakowki. Ja swoja lowilem z 3 razy. Do troka i paprochow zupelnie sie nie nadaje.

Za to z woblerkami +3cm pracuje calkiem ok. Od biedy mozna polowic i szczupaki na przynety, ktore nie stawiaja mega oporu, na stojacej wodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś połamał Daiwe Shoguna ? chętnie przyjmę na części

Nie a Ty połamałes ?

mam 2 całe ;-) Zandera 2,8 i Spina 2,8

ale chce zrobić w pracowni pałkę pod koguta i szukm uchwytu i całą rękjeść od Shoguna /najlepsze materiały jakie widzaiłem/ ;-)

niestety nikt w pracowniach nie ma takich uchwytów /jedynie fuji ma coś ala" ale z gąbką feeeeeee/

tak więc trzymam kciuki za Twojego Shoguna "płamania kija" ;-) hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie ? - chodzi Mi po głowie zakup wędki Daiwa Shogun Zander 2,80 m 10-40 g . Miał by to być docelowo sprzęt, raczej tylko do wieczorno /nocnego wędkowania na rzece (Wisła), w pogoni właśnie za sandaczem - głównie woblery uklejopodobne typu Rapala Oryginal 9 cm, Glog Nike 10 cm , czasami jakaś obrotwka Long nr.2. Myślicie, że było by to dobre połączenie - subtelności z mocą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie ? - chodzi Mi po głowie zakup wędki Daiwa Shogun Zander 2,80 m 10-40 g . Miał by to być docelowo sprzęt, raczej tylko do wieczorno /nocnego wędkowania na rzece (Wisła), w pogoni właśnie za sandaczem - głównie woblery uklejopodobne typu Rapala Oryginal 9 cm, Glog Nike 10 cm , czasami jakaś obrotwka Long nr.2. Myślicie, że było by to dobre połączenie - subtelności z mocą .

Powiem jedno Daiwa Shogun to najlepszy kij jaki kiedykolwiek miałem ( a przewineła sie całą masa kiji przez moje ręce), te wszystkie Morethany Branzinio i Black Huntery mogą sie przy nim schować.

Zander idealnie nadaje sie przez wiekszośc roku na Wisełke na której łowie, równie dobrze pracuje z guma jak i woblerem do 12cm (głownie jednak przez większośc roku łowie na woblery).Nie zdarzyło mi sie by kiedykolwiek spadła mi z niego ryba.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że wobki 10 cm nie będą pływać w nurcie :mrgreen: to da rade

Tak sie składa ze łowie głownie na wobki(od6-12cm) na Wiśle , równiez w warkoczach czy też przelewach i kijek ten (Daiwa Shogun Zander) daje sobie z nimi wspaniale rade.Doszło do tego ze od początku sezonu do września nie wziołem nad wode żadnego innego kija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy mógłby mi ktoś z grubsza wytłumaczyć czym różnią się od siebie kije DAIWA SHOGUN ZANDER oraz Daiwa Infinity Q Shad? Oczywiście parametry techniczne tych wędek podane przez producenta znam. Bardziej chodzi mi o różnice w pracy i ciężarze wyrzutowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś z grubsza wytłumaczyć czym różnią się od siebie kije DAIWA SHOGUN ZANDER oraz Daiwa Infinity Q Shad? Oczywiście parametry techniczne tych wędek podane przez producenta znam. Bardziej chodzi mi o różnice w pracy i ciężarze wyrzutowym.

Gdzieś w necie jest test "shada" poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś z grubsza wytłumaczyć czym różnią się od siebie kije DAIWA SHOGUN ZANDER oraz Daiwa Infinity Q Shad? Oczywiście parametry techniczne tych wędek podane przez producenta znam. Bardziej chodzi mi o różnice w pracy i ciężarze wyrzutowym.

Różnia sie tym ze Zander to duzo wyższy model i najzwyczniej w swecie nie powinien być porównywany z Infinity ( to tak jakbyś porównywał wypasinego Passata z salnowym Golfem )

Od siebie dodam iz z Infinity spadała mi cała masa ryb a z Zandera ani sztuka :mrgreen:

Rożnice w pracy sa kolsalne gdyż shad to sztywna "pałka" a Zander przy pierwszym kontakcie wydaje sie deliktna klenówka , wrazenie to oczywiście mija gdy zaczynmy łowic tym kijem i smigamy spokojnie 35gr przynetami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ciekawi mnie czy to polityka dystrybutora czy krokodyla bo zapewne tam kupiłeś kijek?

Nie dość ze zapłaciłem za swój jak za zboże to jeszcze wadliwy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.