Skocz do zawartości
tokarex pontony

obuwie zimowe


wiesławek

Rekomendowane odpowiedzi

bboobb, nie ma czego może poza wyposażeniem indywidualnym bo zaczęli u nas inwestować w człowieka w końcu ;)

Supersobi, nie taki mały, 189 cm i nr płetwy 10 :mrgreen: a żeby nie było off'a to z podobnych butów mogę śmiało polecić zimowe buty naszych sąsiadów zza Odry. Swego czasu miałem okazję testować dosyć intensywnie i wrażenia były tylko pozytywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...
Gość Marpas

Witam

Wtrącę swoje 3 grosze. Oprócz dobrego obuwia proponuję zabrać ze sobą kawałek styropianu i na nim trzymać nogi. Znikoma utrata ciepła przez podeszwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja zrobiłem sobie takie podkładki styropianowe z bardzo twardego styropianu

na łowisku przypinam do filcaków na paski gumowe i mogę siedzieć cały dzień

podkładki mają już 3 lata, Śmiesznie to wygląda ale ważniejsze jest ciepło i niczym się nie przejmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie to wygląda ale ważniejsze jest ciepło i niczym się nie przejmuje

I masz rację bo zdrowie ważniejsze od lansu jest :wink: A tak BTW to muszę sobie jakąś podkładkę sprawić na stacjonarne wyprawy, może jakiś kawałek styropianu z izolacją :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.