Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Podbierak


Rekomendowane odpowiedzi

I tutaj może się wreszcie wykazać swymi składanym produktami Jaxon.
ja mam trzyczęściowy podbierak JAXON z aluminiową głowicą i muszę przyznać że jest giciol

Panowie Jaxon :shock: Nie wiecie, że Jaxon jest FUJ :?::mrgreen::lol::lol::lol:

Po takich opiniach na Haczyku to się teraz chłopaki odkują :lol:

I to jest właśnie to co pisałem wyżej logo firmy to w tym przypadku sprawa drugorzędna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Panowie Jaxon :shock: Nie wiecie, że Jaxon jest FUJ
Czasami warto zaryzykować i z Jaxonem :grin: Jestem częstym obrońcą tej firmy w szczególności w konfrontacji z kolegami którzy nigdy nic z tej firmy nie mieli a bardzo mocno ją krytykują bo chyba myślą że tak wypada i jest się cool.

Co do podbieraka to ja też mam Jaxona :oops::oops::oops::oops::oops: i mam o nim dobre zdanie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznie lepszej jakości siatka - w dotyku a także w użytku - mniej śmierdzi szybciej schnie i mimo że podbierak mam już dłużej wydaje się być w lepszym stanie niż w Jaxonie. Dalej, sam sztyl jest wykonany z wyraźnie lepszego materiału co czuje się nie tylko w dotyku (jest sztywniejszy a przy tym cieńszy) ale również przy rozkładaniu i składaniu go. Dragona składa się znacznie łatwiej, bez zacinania, przycinania i siłowania. W Jaxonie zawsze coś się trochę zatnie troszke siły, elementy trzeba zachęcić do współpracy. Generalnie nie ma między nimi jakiejś przepaści - ale napewno Dragon jest nieco lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się kawał a'propos

Czym się różni motorynka od brzydkiej dziewczyny?

Niczym na obu fajnie się jeździ dopóki koledzy nie zobaczą :mrgreen:

nie wszystkie produkty tej firmy są be
Wiem mój post był ironiczny :wink:
ja też mam Jaxona
Też mam podbierak Jaxon

Akcje Jaxona na giełdzie w Tokyo podwoiły wartość, rynki finansowe w histerii :mrgreen::lol:

Też mam podbierak Jaxon ale lepszy jest ten drugi który mam - Dragon
Jednak musiał dodać swoje :lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest bardzo prosty: Joxon nie jest zły tylko po prostu śmierdzi :lol:
Hehehehh - miło sobie gadamy ale zaczyna się OT robić. Powiem że dla mnie ten temat jest interesujący bo sam myślałem jakiś czas temu o założeniu podobnego. Wracając do tematu ja, z niezależnie którym swoim czy Jaxonem czy Dragonem nie wyobrażam sobie maszerowania przez wodę w woderach czy spodniobutach. Przecież trzeba to do siebie jakoś przytroczyć :?: A może podbierak w takiej sytuacji jest kompletnie bez sensu i jedynie chwytak się sprawdza? Ale jak jaźioklenia chwycić chwytakiem? Aż dziwne że taki fajny temat zaczyna śmierdzieć rybami? To napewno przez Jaxona :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Jaxon :shock: Nie wiecie, że Jaxon jest FUJ :?::mrgreen::lol: :lol: :lol:

Niebawem będziesz mógł to udowodnić, że jest fujjj :cool::lol::mrgreen:

A wracając do tematu, kiedys nie brałem na łódke podbieraka, lądowałem rybole dłonią. Aż pewnego razu zapiąłem sandałka ok. 1,1-1,2 m :shock: I co teraz? Jazda do upadłego? Byłem niestety z kolegą, który po którymś tam odjeździe ryby chciał mi pomóc i ogłuszyć sandałka ... ciosem wisłem w łeb :lol::lol::lol: I spudłował ... trafił w plecionkę :???: Rybka już była tak wyczerpana, że przez chwilkę leżała pod powierzchnią na boku i jak ja chciałem łapnąć pod skrzela ... powolutku zanurkowała i pomachała mi ogonem na papa :grin:

Od tej pory zawsze mam z soba podbierak nie podbieraczek, a podbierak :cool:

Człowiek uczy sie na błędach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem będziesz mógł to udowodnić, że jest fujjj

Co wy chłopy ironi nie wyczuwacie :lol: To było apropos tej mody na krytykowanie Jaxona. :mrgreen:

Od tej pory zawsze mam z soba podbierak nie podbieraczek, a podbierak

Człowiek uczy sie na błędach

Raz w życiu nie chciało mi się nosić porządnego podbieraka- zabrałem "lekki i poręczny" i tym sposobem starciłem rybę życia.

Widzę, że mamy podobną traumę :cool::lol:

A na marginesie ja nawet nie wiem z jakiej firmy mam ten podbierak :?::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Szanowni Wędkarze!

Fajnie sobie pogawędziliście, ale ja nadal nie wiem co z tym podbierakiem na prezent. Wydaje się, że powinien być poręczny, łatwy do transportu, chyba niezbyt duży, tak żeby mieć go przy sobie i móc go szybko użyć, na małą i dużą rybę. Czyli.....?

Może jakieś konkretne przykłady?

Chyba jeszcze takiego nie widziałam :sad:

Dolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolo, takiego podbieraka nie znajdziesz niestety :sad:

1. "Niezbyt duży" - wyklucza możliwość podebrania większej ryby

2. "poręczny"- tak samo jak " łatwy do transportu"- czyli składany, a dlaczgeo składanego nikt nie poleca ( moze wyjątki jakieś się znajdą)- bo jest słaby, i Ci się szybko połamie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu dałem ci przykłady

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=2125&postdays=0&postorder=asc&start=0

Podsumowując- jeżeli jeździ na ryby autem i ma ambicje łowić duże ryby to podbierak ze stałą obręczą. Jeżeli jeździ np. na motorowerze to poręczniejszy będzie podbierak składany ale z aluminiowymi elementami łączącymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że powinien być poręczny, łatwy do transportu, chyba niezbyt duży, tak żeby mieć go przy sobie i móc go szybko użyć, na małą i dużą rybę. Czyli.....?
Dlamnie jest za mało danych abym cokolwiek mógł doradzać ,nie wiem czy spininguje tylko z łodzi i tu jedynie polece podbierak z stałą obręczą ,bo jak jest wytrawnym traperem spiningowym to jedynie składane i to tylko w średnim rozmiarze.Dziś nie polece żadnej marki

bo nieznam takiej która by odpowiadała moim wymaganiom jakościowym,jeśli chodzi o spining.A tak z ciekawości zapytam tych co namawiają do tych olbrzymich podbieraków jak z takim się przedrzać przez chaszcze nadrzecznego buszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. http://fishing-mart.com.pl/pl/products.php?groups=5&assortment=48&producer=593&kind=2740

ja osobiści mam tej firmy http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=11635

Jaxona też kiedyś miałem i nigdy więcej nie kupię podbieraka z logo tej firmy, złamał się na półkilowym leszczyku, a nie podnosiłem wcale go w podbieraku nad wodę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiści mam tej firmy

Z tych wymienionych to tylko ten ze stałą obręczą bym kupił

nigdy więcej nie kupię podbieraka z logo tej firmy, złamał się na półkilowym leszczyku, a nie podnosiłem wcale go w podbieraku nad wodę
:shock: A to dlatego masz taki uraz do Jaxona :lol: Zdradź jak żeś to zrobił bo mi wyobraźnia nie umie tego obrazu stworzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie był on przypadkiem zrobiony z papyndekla :?:
:shock::shock: sorki Andi ale nie kumam co to :???::???:
A to dlatego masz taki uraz do Jaxona :lol:
urazu nie mam, tylko większości sprzętu z logiem Jaxon nie biorę do ręki :mrgreen:
Zdradź jak żeś to zrobił bo mi wyobraźnia nie umie tego obrazu stworzyć.

To raczej pytanie do producenta - "Jak oni to robią?"
dokładnie :evil: A ja poprostu mam leszczyka na wyciągnięcie podbieraka więc go nim zagarnąłem i tak jak partia nakazuje, bez podnoszenia podbieraka z rybą nad wodę przyciągam go do siebie, a wtedy podbierak stwierdził że taka ryba to dla niego za dużo i ramiona spotkały się ze sobą tworząc dwie proste równoległe, najpierw skierowane poziomo po wodzie a po uniesieniu podbieraka pionowe w dół potem jedno odpadło całkowicie więc wszystko trzymało się na kawałku jednego ramienia i na siatce przytwierdzonej do drążka jakimś drutem :evil: Dosyć obrazowo? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.