Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Podbierak


Rekomendowane odpowiedzi

Ale na temat większości asortymentu zdanie wyrobione masz
Niestety nie tylko z podbierakiem miałem niemiłe doświadczenia
A ile kosztował ten sprzęcior?
nie pamiętam ale napewno nie był najtańszy ani najdroższy.
inaczej z kartonu
może z kartonu nie był, ale całe ustrojstwo trzymać się miało na kawałku kiepskiego plastiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Żeby nie robić zbędnego bałaganu, pozwolę sobie zapytać w tym temacie o podbierak Trapera. Chodzi mi konkretnie o sztycę z włókna szklanego z koszem (obojętnie który model), czy ktos posiada taki zestaw? Jeśli tak to chciałbym zasięgnąć szerszych informacji, ponieważ zamierzam kupić. Chodzi mi głównie o trwałość, czy posłuży mi dłużej...

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam szanownych wyndkorzy mam prośbę czy mógł by mi ktoś podać adres strony gdzie mógłbym zakupić siatkę do podbieraka o wymiarach dł:60cm,szer:70cm i gł:70cm.Sam osobiście przeszukałem mnóstwo stron w internecie i nic nie mogłem takiego dostać być może w złym miejscu szukałem wiec proszę o pomoc. :oops::oops::oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

żeby nie zakładać nowego tematu- mógłby mi ktoś zaproponować jakiś konkretny model podbieraka, na niewielki budżet, przykładowo do 60zł? Łowię głównie ryby spokojnego żeru tj. karpie, amury, na razie trafiały się takie do 3kg, ale mam nadzieję na większe :] W pobliżu nie mam dobrych łowisk karpiowych, więc na ,,konkretniejsze" ryby jeżdżę samochodem. Z uwagi na dosyć słabe zaopatrzenie lokalnych sklepów wędkarskich, mogą to być od razu linki odsyłające do dobrych wg. was internetowych sklepów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primo
Łowię głównie ryby spokojnego żeru tj. karpie, amury

Im wiekszy tym lepszy, do 60 zl bedzie ciezko, ja kiedys mialem jaxona na sztycy 3m kosztowal okolo 100 zl , kup razy a porzadny zeby Ci sluzyl latami, kupisz dziadostwo i po roku bedziesz wymiwnial, jak ja Jaxona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżozwierz to dobry sklep internetowy? Jak droga jest u nich przesyłka?
Sklep jest ok, a ile kosztuje przesyłka dowiesz się z ich regulaminu (nie będę za Ciebie wszystkiego sprawdzał). Osobiście wybrałbym PK200, ponieważ ma, jak to nazywasz, fajny bajer w postaci orginalnego składania kosza, umożliwiającego wyciąganie ciężkich ryb bez obawy o połamanie ramion.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Może podpowiecie koledzy który wybrać??

Jeśli chodzi Jaxony, o sztycy z wielokąta to daj sobie od razu spokój.

Cormorana nie miałem, wiec nic nie napisze.

Mam teraz od kilku lat polski podbierak mały i duży firmy Pama i są nie do zajechania.

W jednym z nich zastanawiam się co najwyżej nad wymianą nieco już podniszczonej siatki , ale nigdy nie miałem problemu z samą sztycą ani zatrzaskiem kosza (co w przypadku jaxona bywa częste)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Zastanawiam się nad kupnem podbieraka spiningowego który przydałby mi sie przy łowieniu kleni na rafie i nie tylko. Co powiecie na taki podbierak:

Podbierak Jaxon Trout

http://www.allegro.pl/item679656201_podbierak_jaxon_trout_wiekszy_pl_am40.html

Jeszcze jak najlepiej zamocować taki podbierak do kamizelki spinningowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbierak Jaxon Trout

Może być dużo osób używa go na trocie :wink:

Jeszcze jak najlepiej zamocować taki podbierak do kamizelki spinningowej?

Najlepszy będzie uchwyt magnetyczny, sam mam taimena- mocny i tani, Raczej nie zgubisz podbieraka na krzakach.

http://www.taimen.com/mt/product_info.php?cPath=170&products_id=1363

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Moja wysłużona wieloletnia Pama na teleskopowej sztycy powoli się rozsypuje

Dobrzy ludzie, poradźcie jaki w miarę przyzwoity podbierak karpiowy obecnie można nabyć do 200zł

Kosz minimum 90cm, sztyca przynajmniej 1,8m. , chciałbym , by całość po złożeniu miała nie więcej niż 120cm

Jak na razie rozważam TB Enforcer http://karpmax.pl/klamotykarpiowe,46 lub coś z Dragona, ale może macie jakieś lepsze propozycje, bądź uwagi do w/w producentów.

Nie chce nic z Jaxona czy też Cormorana itp. :???: , rodzaj sztycy składana czy teleskopowa jest mi obojętne, kosz raczej składany/skręcany ale nie clips zatrzaskowy.

Nie musi być super lekki z włókien węglowych, ani też ładny, ma być solidny i w miarę trwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być super lekki z włókien węglowych, ani też ładny, ma być solidny i w miarę trwały.
To widzę że będziesz miał ten sam problem co ja ,u mnie pole się zawęziło jeszcze bardziej ,bo połamałem TB[w tym roku] no może nie taki sam jak podałeś ale podobny i na pewno nie kupie TB.Dobry podbierak karpiowy zaczyna sie od kwoty 100E to oczywiście tylko moje zdanie .Raz na targach spotkałem podbieraki angielskiej firmy IRC co gostek wyprawiał z tym podbierakiem to przechodziło ludzkie pojęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połamałem TB[w tym roku] no może nie taki sam jak podałeś ale podobny i na pewno nie kupie TB
A z ciekawości zapytam gdzie się rozleciał na głowicy?
Dobry podbierak karpiowy zaczyna sie od kwoty 100E to oczywiście tylko moje zdanie
Dzięki za słowa otuchy :???::mrgreen:

Gdybym nie był nieco ograniczony długością transportową może bym szukał do pomacania czegoś 'ekono' np. Anaconda Carp Catcher I cena ok. 50€ (w katalogu Anaconda 2009 str. 77 ) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.