Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Hamulec - przedni czy tylni?


keri

Rekomendowane odpowiedzi

Troche odbiegliśmy od tematu, ale jeszcze Ci odpowiem i na tym koniec z tymi "ogórkami" :lol:

Odpowiedź dla Andiego ... przywioze takie, jakie mi smakują i zapewniam Cię, że i Tobie posmakują. Po tych ogórkach mówi sie tylko prawdę i samą prawdę i ... wskazuje sie mi miejsca, gdzie śpią i gdzie żrą sandacze. A na następny dzień nic a nic sie nie pamięta i bardzo głowa boli :cool::lol::lol::lol:

KONIEC o ogórkach, dalej o kołowrotkach proszę :mrgreen:

Kto jeszcze teścik zrobił? Andi, pochwal się wynikami :cool: NIe ubiłeś sobie palcy od nóg? :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Bartosz

Ja mogę potwierdzić to, co napisał artech - hamulec SPRO Blue Arca (przynajmniej przedni, bo tylnego nie sprawdzałem) jest precyzyjny. Mam tą maszynkę i jak na swoją cenę sprawuje się całkiem całkiem! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie całe sprzęcicho trzymam w bagażniku i w garażu praktycznie cały sezon woże go wszędzie, chyba że jadę gdzieś na jakiś dalszy wypad nie związany z wędkarstwem, to go wypakuje, ale,obiecuję ci że przy najbliższej wymianie żyłki na którymkolwiek z kołowrotków to zrobię ten teścik i mam nadzieję że moje palce będą całe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym wszystkich gorąco powitać a przechodząc już do sprawy to chciałbym się dowiedzieć do czego służy "regulacja dolnego hamulca" niedawno kupiłem sobie nowiutki kołowrotek i może to troche głupie ale niewiem do czego służy ten bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam równie serdecznie. Pokręć tym pokrętłem, raz w lewo i pociągnij za żyłkę (przy zamkniętym kabłąku), a potem w prawo i zrób to samo z żyłką a napewno zorjętujesz się o co chodzi i do czego ten bajer :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulec przedni w wiekszosci mlynkow jest o wiele bardziej precyzyjny od tylnego. Mowa tu o tej samej klasie sprzetu bo np trudno porowywac na jaxona za 50 z shimano za 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimano robi kolowrotki po 60 ? :shock: Tworza jakies tam mlynki na rynek masowy ale kazdy wie ze to nie jest prawdziwe shimano. A jaxona mozna porownac jedynie do wyrobow 'seropodobnych' - to jest taki wynalazek 'kolowrotkopodobny' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak zupełnie nie na temat to Tomik zamawiając haczykowe koszulki powinien zamieścić na nich napis "haczyk.pl nie łowi Jaxonem" :wink:

Ta cała nagonka na sprzęt firm Jaxon i York na naszym forum robi się już nudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt kategorii "B" też jest potrzebny. Ale trzeba jasno sobie powiedziec że to taka a nie inna kategoria. Uważam że to dobre bo właśnie na haczyk.pl dowiedziałem się że Jaxon jest takim sprzętem - i chwała Wam za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale nie popadajmy w skrajności. Sprzęt ryby nie złowi, tylko obsługujący go :cool:

Kiedyś pojechałem doi znajomych, dostałem propozycję wypadu na ryby, ale nie zabrałem swoich zabawek. Wciśnięto mi do ręki teleskopa, jakiśtam urządzenie do nawijania żyłki ... i się też łowiło i to z całkiem dobrym rezultatem. Fakt, że po godzinie machania takim badylem o masie pręta zbrojeniowego bolała łapa, ale co tam, fajnie było, bo byłem na wodzie :)

Każdy niech łowi tym na co go stać i tyle. Wskazane jest natomiast dawać wskazówki ad przedziałów cenowych i jakości sprzętu za tę kasiorkę.

A tak przy okazji ... to jak w końcu z tymi hamulcami? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.