Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowienie troci w PZW-regulamin. Wytłumaczcie-błagam.


Rodryg11

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak:

1. W rzece Wiśle i jej dopływach powyżej zapory we Włocławku od 1 października do 31 grudnia, w pozostałym okresie obowiązuje zakaz połowu w czwartki, piątki, soboty i niedziele.

Powyżej, czyli gdzie ? Patrząc na mapę polski powyżej tzn. na północ od tej tamy ?

2. Na odcinku rzeki Wisły od zapory we Włocławku do jej ujścia od 1 grudnia do końca lutego; w okresie od 1 marca do 31 sierpnia obowiązuje zakaz połowu w piątku, soboty i niedziele

Jeżeli jest tak ja napisałem w pkt pierwszym to drugi jest bez sensu. Bo jeżeli "powyżej zapory we Włocławku" to geograficznie na północ od owej zapory, to drugi punkt zawiera się już w pierwszym !

3.¡ w pozostałych rzekach od 1 października do 31 grudnia

Jedyne o mi przyszło na myśl, to, że tereny "powyżej zapory we Włocławku" to te patrząć na mapę na południe od zapory.

Mam rację, nie mam ? Jak to w końcu jest ? Łowię we Wdzie, która jest geograficznie powyżej, czyli na północ od zapory we Włocławku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Rodryg11, od kiedy "powyżej" oznacza w dół rzeki :?::?::?:

Jedyne o mi przyszło na myśl, to, że tereny "powyżej zapory we Włocławku" to te patrząć na mapę na południe od zapory.

no i dobrze Ci przyszło n myśl.
Jeżeli jest tak ja napisałem w pkt pierwszym to drugi jest bez sensu. Bo jeżeli "powyżej zapory we Włocławku" to geograficznie na północ od owej zapory, to drugi punkt zawiera się już w pierwszym !

Ja wiem że nasi ustwodawcy lubią czasami zamieszać ale bez przesady :wink:

Jak patrzysz na mapę Polski to, to co masz niżej w rzeczywistości jest wyżej :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.