Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dobre łowisko w okolicach Legionowa


nesh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mieszkam w Legionowie od niedawna. Interesują mnie dobre, takie ciche łowiska w jego okolicy. Widziałem na mapie parę jeziorek ale jakoś nie chcę mi się jechać bez jakich kolwiek opinii na ich temat. Nie interesuje mnie J.Zegrzyńskskie ani żadna z rzek(no chyba że starorzecza) jakby ktoś odpowiedział to byłbym bardzo wdzięczny. Od razu mówię że muszę zmieścić sprzęt na skuterze więc proszę o jakieś propozycje bez wielkich nadwiślańskich sumów:D

Z góry dzięki i połamania długiego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Też się uprzedziłem do jeziora Zegrzyńskiego :) Jutro się wybieram nad jeziorko Pomocnia, znajdującego się w Błędowie. Juz raz tam byłem z zasadzka na leszcza, jednak nie miałem ani jednego brania... Byłem na nocke jakby tego było mało. Teraz atakuje znowu ze zdwojoną siłą, lecz tym razem na karpia. Ryba podobno tam jest. Jeziorko było opisane nawet w WŚ. Daje mu ostatnią szansę, a tak poza Narwią i Zegrzem też nie natknąłem się na jakies rewelacyjne łowisko, nmie licząc komercyjnych jak OKOŃ, które masz niedaleko. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha chyba będę musiał poeksperymentować:D Powodzenia może coś się uda:D Wybieram się na jezioro Klucz w poniedziałek. Od kolegi słyszałem że są tam niezłe szczupaki. Oby tak było:D:D Jak wrócę to zdam relacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grisha

nesh, parę lat temu była przyducha i sporo ryb w Kluczu pozdychało (karpie i amury) :( parę lat temu jednak szczupłe (takie do 3 kg) tam brały na żywca (małe karaski) ... polecam zaopatrzyć się jednak łódkę bądź ponton i próbować ustawić się tam gdzie płycizna przechodzi w wodę głęboką :) czyli jakieś 5 metrów od lilii wodnych :) polecam też nastawić się na lina , kiedyś pod wieczór złowiłem 3 sztuki takie od 0,5 kg do 1 kg ... polecam miejscówki tuż za siatką ogrodzeniową działek :) powodzonka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. No nie wiem czy w tym tyg. dam radę połowić bo znalazłem sobie wakacyjną prace w warsztacie i może być problem z czasem. Ale znając życie na bank na rybki chwila się znajdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

siema :) nie wiem czy ktoś tu zajrzy ale mam takie pytanko - czy ktoś był ostatnio na rybkach nad Jeziorkiem Klucz ?? mam zamiar wybrać się tam w ten weekend i jestem ciekawy co się tam generalnie dzieje :) dzięki za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam Grisha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.