Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dragon Destiny Spin 2,45m 5-25g


asta

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do tego wedziska, mam okazje kupic uzywany za 250 zl tylko ciezko znalezc mi jakies opinie na temat tego konkretnego modelu. jest wart swojej ceny ? bylbym wdzieczny za podzielenie sie uwagami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
duzo jak za uzywany kij. nie tak dawno chodzily pod nazwa infinity(nowe) po 200 z hakiem.

Nowy destiny(2.45m) do kupienia za 350zl wiec 100 zlotych mniej to chyba niezla oferta(kij w bardzo dobrym stanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy destiny(2.45m) do kupienia za 350zl wiec 100 zlotych mniej to chyba niezla oferta(kij w bardzo dobrym stanie).
relatywnie ;)

choc generalnei to pewnie niezly kij to ma opinie az nazbyt sztywnego, ale pewnie wiesz na co sie piszesz, uważałbym też na ten uchwyt kołowrotka, niewiem jak dokladnie jest tu ale taki typ lubi "skrobać" stopkę kołowrotka przy dokręcaniu i jest ogolnie mało solidny.

za 250zl mozesz wychaczyc uzywanego team dragona, co wydaje mi się lepszym wyborem.

ew. nową daiwę powermesh czy dragona millenium z gwarancją.

to puki co tylko moje zdanie, moze ktos potwierdzi/zaprzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezalo mi wlasnie na PM, ale niestety jest albo nieosiagalny albo cena zbyt wysoka. Co do nazbyt sztywnego - wiem, ze akcje ma x-fast(przy holu podobno na 1/2 dlugosci pracuje, dosc ladnie) ale, ze tak okreslaja ta serie, to juz nie wiedzialem. Dlatego wlasnie chce poznac opinie, jesli faktycznie jest zbyt sztywna to odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.