Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

kołowrotek do konger carbomaxx


kalebu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

może uda wam sie mi pomóc : chce kupić kołowrotek do konger carbomaxx feeder i zastanawiam sie pomiędzy :

Jaxon vertigo

Abu Garcia

Shimano Catana

Dragon Viper

lepiej żebym miał kołowrotek z tylnym hamulcem lub przednim czy z wolnym biegiem.

PROSZĘ O POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

To według mojego uznania najlepszy taki z przednim hamulcem i wolnym biegiem.

Nie wiem czy Shimano Catana ma wolny bieg ale to dobra marka i na pewno będzie służyć .

Jaxon vertigo ma tylny hamulec ale za to wolny bieg, lecz ta firma mi osobiście nie pasuje. :wink:

co do reszty to nie wiem bo nie używałem tak owej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad catana 4000 , niema wolnego biegu. ale jak na małą ilość łożysk to przełożenie niezle no i jeszcze za ta cene to moge kupic Travertine 40 Baitfeeder TRB-40 Okuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

na początek uznałem ze wybiorę okuma silvara SVR 30 i po tygodniu codziennych testow bardzo dobrze sobie radzi, przełożenie 5,0:1 tak wiec niezłe no i te 5 lat gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.