Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spinning w okręgu Krakowskim i Tarnowskim


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam.

Opłaciłem niedawno składkę członkowską na te wody nizinne ale nie wiem gdzie można zacząć przygodę ze spinningiem. Interesują mnie łowiska gdzie mógłbym zasadzić się na bolenia, szczupaka, okonia czy sandacza. Czy ujście raby do Wisły może być, żeby zacząć? Na co można tam liczyć ze spiningiem? Słyszałem też o Wiśle w Krakowie w okolicach Dąbia. Możecie coś poradzić? :) Może Czchów? Interesują mnie też zbiorniki :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

ujscie raby, lub powyzej mozesz trafić ładnego szczupaka, sandacz tez casem siądzie, sam złowilem tak kilka szczupaczków :) na czchowie z pontona mozna szukac szcześcia, jak sie trafi to sandacz ponizej i powyzej promu, na dunajcu ponizej promu piaski drozków piekne bolenie ( szczegolnie jesienia) , ciezko zlowic, ale moze akurat, troche szczuplego niewymiarka, ale brzany na gumę łowilem :) no ale trzeba znac miejsca gdzie brzana siedzi i z federkiem mozna miec niezla zabawe, a taka 65 cm w dunajcu ma siły niemalo, jeszcze raba ponizej bochni ( ładny szczupak, czasem sandacz, ale znowu trzeba znac miejsca :) pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmura zawsze tez mozesz jechać na zbiornik komercyjny np do cholerzyna, złapać ładnych kropków kilka, pisałem o tym w dziale łowiska komercyjne, mozesz zajrzeć. Na wiśle mizerne efekty miałem, kilka okonków i nic wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie na ten dunajec sie wybierasz ?? ale jadac na tydzień powinienes trafic kilka dni ladnych brań, rybka jest, duzo bolenia i slyszalem ze ładnie biora ostatnio, moim zdaniem powinienes sie nastawić realistycznie, bo lepiej byc mile zaskoczonym niz rozczarowanym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.