Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WŁADYSŁAWOWO


koyot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czesto tam bywam na wakacjach i chiałbym połowić nowymi metodami poznać nowe miejsca :mrgreen:

Nr.1 to kuter i dorsze - uwielbiam ale palma im bije z cenami :roll:

Nr.2 to Port i śledzie - uwielbiam w 1-2 godz mozna uwalić 5 kg na zestawy śledziowe

Nr.3 to Port i lekki spinn - tylko młałe okonie :roll:

Nr.4 to Port i grunt lub bolonka spławik - flądry, leszcze i inne cudaki ale małe :roll:

poradzicie gdzie jeszcze można połowić fajne ryby w okolicy ? głównie interesuje mnie czy rzeczywiście w Porcie w nocy można zapolować np. na Sandcza czy to rzadkość tylko ?

co mozna złapać na zatoce ale blisko Władka ?

czy można coś złapać ze spina z plaży obok falochronów "kołków drewnioanych" które zaczynają się od portu w kierunku Helu

czy łowiąc cieżej w Porcie można na gumy wyciągnąć coś większego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
głównie interesuje mnie czy rzeczywiście w Porcie w nocy można zapolować np. na Sandcza czy to rzadkość tylko ?

Słyszałem że się trafiają, ale nie widziałem żeby ktoś złowił. Najlepiej skoczyć sobie na flądrę od godziny 18 do północy i jak będziesz miał szczęście to śledzia też ugryzie :wink:

poradzicie gdzie jeszcze można połowić fajne ryby w okolicy ?
co mozna złapać na zatoce ale blisko Władka ?

Na Rozewiu można połowić ładne leszcze na surfcasting. Na zatoce w okolicach Pucka można złowić chyba wszystkie słodkowodne ryby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W zatoce w Pucku jak byłem ostatnio to złowiłem z gruntu ładnego karasia około 30-35cm inni wędkarze też łowili płotki,okonie,leszczyki.

A w porcie nic ciekawego sie nie działo byłem na flądrach i nic normalnie zero a inni wędkarze łowili na troka małe okonki i widzialem jak jeden sandaczyka wyjął 30cm.

Nastepnego dnia byłem na dorszach było dobrze jak na pierwszy raz 27 sztuk od 1,5-4kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
mam pytanie jak przedstawia sie stan sprzętu do wypożyczenia na Admirale

Na Admirale i Admirale II sprzęt mają raczej spoko. Dasz radę połowić tymi kijkami. Sam osobiście nie łowiłem tym sprzętem, ale widziałem jak chłopacy je mieli. Tylko radzę mieć swoje pilkery. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak przedstawia sie stan sprzętu do wypożyczenia na Admirale

Na Admirale i Admirale II sprzęt mają raczej spoko. Dasz radę połowić tymi kijkami. Sam osobiście nie łowiłem tym sprzętem, ale widziałem jak chłopacy je mieli. Tylko radzę mieć swoje pilkery. Pozdrawiam.

pilkery mam juz kupione teraz tylko czekam z niecierpliwoscia na wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś we Władku zatonął kuter rybacki szóstka ludzi uratowana nikomu nic się nie stało, a my już 3 piątek z rzędu mamy odwołany :cry: jak nie wiatry to mrozy ale takie uroki wędkarstwa może za tydzień będzie łaskawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

25.03 Wstawiliśmy się na kutrze o godz.6 o 7 mieliśmy startować lecz był mały poślizg czekaliśmy aż wiatr bedzie troche lżejszy o 8 Wyszliśmy w morze na łowisko płyneliśmy ok 2 godz na pierwszym lowisku szału nie bylo pojedyńcze boleczki ogolnie średnio ale Olek jeszcze raz udowodnił że zna sie na rzeczy koło 14 dryf na który wszyscy czekali poprostu marzenie. Ci co nie necili i nie zazywali awiomarinu w płynie :mrgreen: to połowili dobrze. O Olku nie musze duzo pisać bo udowodnił jeszcze raz ze zasluguje na swojo renome obsługa na kutrze pierszwa klasa a sama łajba wygodna duża messa jest miejsce dla wszystkich zeby sie schować relingi nie są za wysoko wiec wedkuje sie wygodnie i co najważniejsze jednostka jest szybka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30,31-03 wypadzik do Olka na nową jednostkę,rybki dopisały na maxa,tylko wielkość rybek mogła by być trochę większa :mrgreen:

Łowiliśmy na ok.70m i nie było chyba wędkarza który by narzekał :roll: no chyba że na ból rąk :mrgreen:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.