Skocz do zawartości
tokarex pontony

WŁADYSŁAWOWO


koyot

Rekomendowane odpowiedzi

czy mozliwe bedzie wyjscie w sobote na dorszyka??

Zapytaj szypra/armatora. Jutro już musi wiedzieć czy wyjdzie w sobotę.

Prognoza wygląda nieźle

http://www.augustyna.pl/prognozy/wladyslawowo.php

Wiem jutro beda wiadomości czy płyniemy czy nie w sobote tylko to czekanie poprostu dobija pogode juz obserwuje od poniedzialku :P jak wyplyne zdam relacje z kolejnej wyprawy na admirale:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam mam pytanko od niedawna interesuje mnie Bałtyk i chęć połapania ryb z normalnymi ludzmi.Byłem na kilku kutrach i troszkę się zawiodłem.Czysta kaszana,rybki biorą no to sygnał i robimy strzałkę z miejsca,a w drugą stronę jak nie biorą to możemy łapać do bulu-hehe-PARODIA.No i pytanko może ktoś mógłby doradzić i poradzić z kim można jechać nad Bałtyk w okolicach Władysławowa i Ustki(chodzi o normalnych szyprów)jakieś namiary czy telefony by były mile widziane(jak coś to na PW)Słyszałem że p.Zawada ponoć z Władysławowa(motorówka)to normalna jednostka z którą można połapać.Proszę o poradę z góry dzięki pozdrawiam///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko od niedawna interesuje mnie Bałtyk i chęć połapania ryb z normalnymi ludzmi.Byłem na kilku kutrach i troszkę się zawiodłem.Czysta kaszana,rybki biorą no to sygnał i robimy strzałkę z miejsca,a w drugą stronę jak nie biorą to możemy łapać do bulu-hehe-PARODIA.No i pytanko może ktoś mógłby doradzić i poradzić z kim można jechać nad Bałtyk w okolicach Władysławowa i Ustki(chodzi o normalnych szyprów)jakieś namiary czy telefony by były mile widziane(jak coś to na PW)Słyszałem że p.Zawada ponoć z Władysławowa(motorówka)to normalna jednostka z którą można połapać.Proszę o poradę z góry dzięki pozdrawiam///

Witam.

Zerknij sobie na stronę www.duzydorsz.com.pl tam znajdziesz kontakt.Jak z Władka ,to zawsze z nimi pływam i nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam jeszcze mała łódkę typu Arvor, (Marinero) co prawda rejs jest drozszy niż standartowy,ale na pewno warto- tutaj kontakt to 695294409.

Jak Neptun pozwoli to w środę właśnie Marinero płynę. :mrgreen: A czekam już pare ładnych tygodni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam, po 10 sierpnia bede we wladku jesli pogoda dopisze chcialbym sie wybrac na kuter , z tego co poczytalem to ciezko cos wybrac, moze ktos doradzic do kogo sie udac? zaznacze ze chcialbym tez wypozyczyc wedke.

aha i najwazniejsze na co sie nastawic? dorsze?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam Władysławowie kuter ARTHUS.

Pływałem z nimi kilka razy i zawsze były dobre połowy.

Bardzo dobrze szukają ryby i nie stoją jak jej nie ma w jednym miejscu.

I maję z dużych kutrów jeden z najszybszych.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam Władysławowie kuter ARTHUS.

Pływałem z nimi kilka razy i zawsze były dobre połowy.

Bardzo dobrze szukają ryby i nie stoją jak jej nie ma w jednym miejscu.

I maję z dużych kutrów jeden z najszybszych.

Polecam.

dzieki za odpowiedzi, chyba zdecyduje sie na kuter ARTHUS jak wroce to mam nadzieje cos napisze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

W sobotę 22 września popłynąłem na Yvonne, miejsce znalazłem w ostatniej chwili bo tym razem miałem umówionego ORIONa, który podobnie jak kilka innych jednostek (np. Admirał II) nie wyszły w sobotę w morze z powodu pogody. Rzeczywiście trochę wiało i kilka razy pokropiło ale wiatr był południowy i można było wytrzymać , na 80 metrach dorsze nie brały ale na 40 miały niezły apetyt. Zebrało się z 10 jednostek z Władysławowa i nikt chyba nie narzekał na brak zajęcia jeśli chodzi o wyciąganie pilkerów i przywieszek z doczepionymi dorszami - brały na wszystko a szczególnie na różne najbardziej popularne przywieszki. Ivonne jak zwykle okazał się bardzo przyzwoitym kutrem, dobra i pomocna załoga, dużo miejsca, dobre jedzenie i toaleta wręcz pachnąca czystością. No i do tego to co najważniejsze czyli łakome rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 22 września popłynąłem na Yvonne, miejsce znalazłem w ostatniej chwili bo tym razem miałem umówionego ORIONa, który podobnie jak kilka innych jednostek (np. Admirał II) nie wyszły w sobotę w morze z powodu pogody. Rzeczywiście trochę wiało i kilka razy pokropiło ale wiatr był południowy i można było wytrzymać , na 80 metrach dorsze nie brały ale na 40 miały niezły apetyt. Zebrało się z 10 jednostek z Władysławowa i nikt chyba nie narzekał na brak zajęcia jeśli chodzi o wyciąganie pilkerów i przywieszek z doczepionymi dorszami - brały na wszystko a szczególnie na różne najbardziej popularne przywieszki. Ivonne jak zwykle okazał się bardzo przyzwoitym kutrem, dobra i pomocna załoga, dużo miejsca, dobre jedzenie i toaleta wręcz pachnąca czystością. No i do tego to co najważniejsze czyli łakome rybki.

No to gratki kolego, że udało się wypłynąć i coś połapaliście, niestety tak jak napisałeś admirały zostały. Ale nic to 13.10 następny termin, jak wyjdzie, to postaram się coś skrobnąć żeby temat całkiem nie zniknął.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kiepsko z tymi jesiennymi weekendami jak na razie w tym roku, tydzień temu 29-30 września nie wiem czy ktoś wypłynął a i najbliższy weekend nie wygląda ciekawie. Mam nadzieję, że wypłyniesz za tydzień. Kutry uważane "za lepsze" często nie płyną jak jest 4-6 B bo pewnie boją się aby ich nie nazwać fryzjerami. Ale część jednostek (nawet dobrych) wypływa w lekko ryzykowną pogodę, dlatego warto podzwonić po różnych kutrach. Ja mam całkiem dobre doświadczenia jeśli chodzi o pogodę 4-6 B ale nie dziwię się, że jak jest kiepsko z połowami przy złej pogodzie to ludzie narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kiepsko z tymi jesiennymi weekendami jak na razie w tym roku, tydzień temu 29-30 września nie wiem czy ktoś wypłynął a i najbliższy weekend nie wygląda ciekawie. Mam nadzieję, że wypłyniesz za tydzień. Kutry uważane "za lepsze" często nie płyną jak jest 4-6 B bo pewnie boją się aby ich nie nazwać fryzjerami. Ale część jednostek (nawet dobrych) wypływa w lekko ryzykowną pogodę, dlatego warto podzwonić po różnych kutrach. Ja mam całkiem dobre doświadczenia jeśli chodzi o pogodę 4-6 B ale nie dziwię się, że jak jest kiepsko z połowami przy złej pogodzie to ludzie narzekają.

Spoko, spoko. Powolutku pogoda się zmienia na przyszły week, no i jest jeszcze trochę czasu, tak że jestem dobrej myśli.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chodzi o dorsza to super efekty były 20-21 października jednakże nie na moim kutrze bo tragicznie trafiłem (źle wybralem armatora) więc wróciłem głodny i bez ryb na każdym kutrze były wyniki między 20 a 60 szt. Aż żal było patrzeć jak inni schodzili z kutrów zadowoleni i załadowani rybami a u nas ponuro i pusto :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.