Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przetok nr łowiska 309 Polozenie przy drodze Czeladź - Bytom


Mikado94

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 10 months later...

Byłem w zeszłą sobotę to brała płotka (ale drobna) i krąpik. poza tym masa małego okonia, jazgarze i niemiarowe wzdręgi. Jeśli liczysz na zabawę to się nie zawiedziesz, jeśli nastawiasz się na wieloryba to narazie nikt nic nie łapie - od czasu do czasu tylko jakiś karpik. Może pojade dzisiaj ale taka pogoda że głowa boli, no i wieje dosyc mocno :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szanowni Koledzy, coś się dzieje na wodzie, a raczej w wodzie. W sobotę mam tam zawody i kompletnie nie wiem co się tam łowi. Ostatni raz byłem na Przetoku ok 10 lat temu, a napewno wiele się zmieniło. Niestety nie mam czasu nawet na krótki rekonesans (praca i dwutygodniowy syn w domu). Proszę napiszcie co słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja nie polecam tego stawiku. Byłem tam parę razy nawet dzisiaj i złowiłem 7 cm okonia i tyle.

Facet siadział obok mnie i złowił 3 wstręgi jeszcze chyba mniejsze od mojego okonia.

Łowiłem tam na kukurydze, białego robaka, kolorowe białe robaki, czerwone sztuczne robaki, sztuczną ikrę. Zanęty używałem na leszcze i płoć.

Niestety nic nie bierze. Nic konkretnego. Często widzę, że łowią tam ludzie na spining ale oczywiście bez efektów.

Nie polecam nie ma tam nic konkretnego chociaż odbywają się tam zawody.

W tą niedzielę chyba tam się odbędą bo wisi ogłoszenie, że staw jest zarezerwowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przedewszystkim pinka, na ochotkę i czerwonego nie ma co łapac bo okoń zamęczy. W sobote przetok był zarybiony 600kg mieszanki (karp i amur to jakaś 1/3 całego zarybienia) dlatego karpik sie powiesił. Na zawodach w niedzielę trochę połowilismy, zwycięzca złapał 12 karpi ja tylko 5 :wink:

wczoraj ponoc Rzęsę w siemianowicach zarybili :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem również wczoraj posiedziałem 3 godziny i nic.

Łapałem na białego i truskawkową kukurydzę i nawet nie było brania.

Przy którym stanowisku łowisz ??

Na Rzęsę również pojechałem zobaczyć gdzie to dokładnie jest i może jutro się tam wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzio masz złe info na temat zarybienia na rzesie!Zarybienie jest 27(czwartek) a otwarcie stawu w niedziele po zawodach! ale to tylko PONOĆ :mrgreen:

Mówiłem co usłyszałem;)

Jeśli chodzi o Przetok to ryba faktycznie nie współpracuje. Ojciec dzisiaj był i łapał okoniki, wzdręgi i 4 raki. Ktoś od nas z koła złapał szczupaka około 60cm na spinning i zwrócił mu wolność.

Ja chyba we wtorek z rana zaatakuje, a moze nawet jutro popołudniu bo ma się ocieplić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 8 months later...

Witam wszystkich wędkarzy. Byłem wczoraj w godzinach popołudniowych na przetoku. Niestety ryba nie bierze... Po prawie 3 godzinach wędkowania z gruntu wziął tylko okonik 10 cm ( dodam,że było to jedyne branie ) , a na spławik zahaczyły się 3 jeszcze mniejsze okonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.