Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

Na Chsząstawę się nie piszę.

Ja też odpadam z tym "łowiskiem"

Zostaje Odra.Prognozy są optymistyczne więc można założyć,że woda będzie ok.Tak jak teraz.

Nie wiem jak u mnie w pracy będzie wyglądał następny weekend(23-25),więc nie będę się deklarował.

Także Panowie trzeba postanowić.Spotykamy się w weekend 16-18 nad Odrą od strony kozanowa,miejsce polecone przez kolegę dziku,czy przekładamy na następny termin(23-25) na Chwałowicach?Z tym,że ja na 100% się nie zdeklaruje do jutra na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Sprawdziłem w pracy i weekend 23-25 powinien pasować.Także jak będzie jakaś zmiana to być może się zjawie.

Tylko co robimy z Odrą,a może Zajączków?Wody nie znam,ale wiem,że karpiarze tam próbują swoich sił.Także Panowie szybka decyzja co robimy i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Jeśli mamy się określać to byłbym za Odrą w najbliższy weekend lub Chwałowicami w następny.

z uwagi na fakt, że jadę na noc + 1/2 dnia nie chcę być decydentem co do miejsca połowu.

Jadę (oczywiście poza przyjemnością) po naukę oraz by wymienić uwagi. Nie umiem określić, które z łowisk będzie ciekawsze. Naturalnie ciągnie mnie nad Odrę (rzeka, nieprzewidywalność etc.) Przed chwilą obejrzałem filmik z Chwałowic i też jest fajnie, choć lekko sztucznie..

Jednym słowem dostosuję się i z przyjemnością będę uczestnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy się określać to byłbym za Odrą w najbliższy weekend lub Chwałowicami w następny.

Moje zdanie jest identyczne.Najlepiej byłoby jechać nad Odrę w ten weekend,a Chwłaowice w nastęny,ale w moim wypadku to nie przejdzie :smile:

Także jak jest chęć usiąść nad Odrą to trzeba się określić i ewentualnie podjechać na rekonesans.A jak nie Odra teraz to Chwałki tydzień później.Trzeba zarezerwować miejsca i poczekamy tydzień dłużej na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten weekend odpada przyszły na 90% moge byc (zawsze w robocie moze cos wyskoczyc)

jesli chodzi o łowiska to odra jak najbardziej z ta uwaga ze trzeba znalezc miejscowke gdzie sie wszyscy zmieścimy 4 wędkarzy to 8 wędek jak bedzie cos wiekszego to moze sie zle skonczyc , chwalki tez jak najbardziej , chrzastawa jakos do mnie nie przemawia moze z tego wzgledu ze zawsze jak tam bylem to byly tlumy ale teraz poza sezonem to moze nie bedzie tłoku ni ktos musi wziac jakies plywadło ja maly ponton wymieniłem na duza lodz wiec nie pomoge ale echo wezmę

proponuje zeby ludzie napisali kto bedzie i gdzie jedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.gleam

2.kamionki

3.bartek1395

Ja się piszę, chociaż wolałbym 23-25 w Chwałowicach. 16-18 to tylko Odra, chyba, że jeszcze ktoś zaproponuje jakieś łowisko. Ale na Odrze będzie ciężko, chodzi o miejsce jak i o złapanie jakiejś ryby. Więc ja nadal jestem za weekendem 23-25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ktoś wymyśli jakieś miejsce. Ja jeszcze poszukam w internecie i zapytam się znajomego. Jeśli chodzi o Odrę to jest blisko,ale ja oraz kolega dziku, jeszcze się uczymy, a na Odrze ciężko łowić (uciąg wody, problem z sondowaniem dna z pontonu itp.) Nie wiem. Jak wszyscy będą chętni na Odrę to nie będę się oddzielał, ale i tak jeszcze nie wiem czy pojadę. Jestem chory i nie mogłem pojechać po sprzęt, a zanim w piątek po niego pojadę, naszykuję i wrócę do wrocka to będzie ciemno, czyli zacznę łowić dopiero w sobotę :???: Dlatego nadal wolę weekend 23-25 (wiem, że jestem wkurzający, ale już tak mam :twisted: ) kamionki, przy moim nicku wpisz ?, bo jeszcze nie wiem czy pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś inne miejsce na Odrze gdzie nurt jest spokojny. Jak dobrze pamiętam to któraś zasiadka haczykowców odbyła się na takim odcinku i na zdjęciach prezentował się on bardzo przyjemnie. Niech wypowie się slowik, bo on chyba na niej był chociaż nie jestem pewien.

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=5689&start=15

To ostatnia zasiadka z tego tematu. Oceńcie sami czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

jutro podjadę w proponowane Wam miejsce, zrobię kilka fotek i przy okazji rozpoznam stan wody (jednak jak to na Odrze dzień dniu nierówny). Zdjęcia zapodam Wam na prv czy odpowiada, przede wszystkim ocenicie czy się pomieścimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zapodam Wam na prv

Tak zrób,wyślij fotki zainteresowanym.

dziku, chodzi Ci o to miejsce ?

Myślę,że nie.Poczekaj do jutra na zdjęcia.

Mam rozumieć,że Ty też dziku piszesz się na spotkanie i dopisujesz się do listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem w link zapodany przez bartka miejsce, które miałem na myśli to ten sam odcinek Odry co ubiegłoroczna zasiadka karpiowa (nawet nie wiedziałem). W tym sezonie łapałem tu, jakieś 80m w górę rzeki. Właśnie ten odcinek miałem na myśli. Słowik uczestniczył w tamtej zasiadce (widnieje na fotkach), więc miejsce bdb zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.