Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Robinson Xenon Spinner 270cm 10-30g


miro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów po fachu!

Mam zamiar zamówić wędzisko Robinson Xenon Spinner 270cm 10-30g. Czy ktoś może łowił na ten kijek? Ja głównie będę łowił w zbiorniku zaporowym z dość dużą obsadą bolenia i on głównie będzie moim celem. Czasem wybiorę się nad Sołę na klenia czy pstrąga.

Proszę o rady co ewentualnie w tej cenie mógłbym zamówić? Przepraszam jeśli nudzę już tematem ale jestem na forum od dziś i proszę o wyrozumiałość i porady??

Z góry dziękuję, Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 months later...
A trochę dobrego słyszałem o Xenon Perch

Może ktoś jeszcze coś dobrego o tym kijku słyszał? :grin: Mam zamiar toto kupić i ciekaw jestem jak się spisuje z 1g główkami. Czy zaczep o łodygę grążela to już konieczność cięcia żyłki? Czy dwukilowy jaź lub szczupak to już ryzyko złamania tej wędki? Mikre mam na razie pojęcie o mikrospiningu, popaproszyłem trochę pickerem i nabrałem apetytu na takie łowienie. Może ktoś mi doradzi jaki mam wybrać kołowrotek do tej wędki (równie niedrogi na początek), jakie gumki będą najbardziej odpowiednie do skuszenia jazia a i okoń im się nie oprze. Moje ulubione łowisko to silnie zarośnieta rzeczka nie szersza zazwyczaj niż 5m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę. Poczekam z zakupem kija na fachową opinię. :grin: I tak na razie okonie gdzieś wymiotło, więcej mam brań szczupaków, chociaż na jakieś cherlawe gumki łowię. :lol: A co najdziwniejsze, w tym roku żaden jeszcze nie ciachnął żyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.