Skocz do zawartości
tokarex pontony

Parnica


artone

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu na Parnicy 2 płotki z gruntu, kicha straszna. Czy ktoś s kolegów ma świeższe informacje co się na Parnicy dzieje? Szczególnie interesuje mnie biała ryba z gruntu. Może leszcz się pojawił? Już najwyższy czas na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 372
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Byłem dziś na Parnicy (strona SUM) od 6 do 13 z feederkiem. W koszyku zanęta "Traper - Rzeka" + płatki owsiane.

Na białego robaka przez pierwsze dwie godziny trzy malutkie krąpie. Zmieniłem na kukurydzę i złowiłem dwie płocie +/- 30cm. Później do 10 przerwa w braniach. Ponownie założyłem białego i do 13 złowiłem jeszcze osiem krąpi/rozpiórów (te już trochę większe).

Oprócz mnie było chyba jeszcze pięciu wędkarzy, raczej nikt jakoś specjalnie nie połowił z tego co widziałem.

Parnica jeszcze nie darzy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam , mam pytanie mam kartę wędkarską ale nie mam żadnych opłat na wody pzw szczecin, a chciałbym wykupić na jeden dzień na pzw na parnicę , czy jest taka możliwość i ile kosztuje i gdzie można kupić takie pozwolenie (może przez internet?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie mam kartę wędkarską ale nie mam żadnych opłat na wody pzw szczecin, a chciałbym wykupić na jeden dzień na pzw na parnicę , czy jest taka możliwość i ile kosztuje i gdzie można kupić takie pozwolenie (może przez internet?)

http://pzwszczecin.com/oplaty/ wszystko jest napisane u źródła. Dodam tylko, że pozwoleniem przykładowo 1 dniowym jest potwierdzenia dokonania opłaty z wyszczególnionym rodzajem wody/okresem/dniem jakiego ono dotyczy i oczywiście danymi identyfikacyjnymi osoby która z pozwolenia korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nikt nic nie pisze...

Byłem w niedziele wieczorem, woda bardzo bardzo niska brań sandaczowych praktycznie nie ma. Łowiłem i na dropa i z opadu i kompletnie nic. Dodam jeszcze ze trzy tygodnie temu byłem praktycznie codziennie i wyciągałem ok 6-10 sandaczy w okolicach niestety 40 cm. Na 40 sandaczy 1 wymiar.

Może jak przyjdą mrozy to coś zacznie się dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na Parnicy i Kanale Zielonym ,,koledzy wędkarze" z Piły zostawili ostatnio stertę śmieci. Gdy sytuacja powtórzy się ponownie to następnym razem będę na forum wpisywał numery rejestracyjne samochodów takich ,,kolegów" .... :oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Parnicy i Kanale Zielonym ,,koledzy wędkarze" z Piły zostawili ostatnio stertę śmieci. Gdy sytuacja powtórzy się ponownie to następnym razem będę na forum wpisywał numery rejestracyjne samochodów takich ,,kolegów" .... :oops::oops:

Ciekawe czy to nasi forumowi koledzy i koleżanki? Jak tak to należy im się wielki minus a jak nie to co najmniej koleżanki i koledzy z Piły, mogą przekazać że porządek na łowisku trzeba wszędzie utrzymywać, bez względu kanał rzekę czy jezioro, Szczecin, Piła czy Stargard...

Ja ostatnio 5 min wyławiałem torebkę foliowa co mi do wody wpadła po nowych przynętach. Jestem zdania, że jak coś chce się zmienić to trzeba zacząć od siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100% wpis Maydan oraz baju. Myślę, że dotyczy się to głównie łowiska Parnica i Cegielinka ulubione miejsca wędkarzy z Piły i nie tylko. Dlatego jeśli nie chcą być, a teraz są przez wielu nazywani "mięsiarzami" to muszą nauczyć się dbać o Nasze wody znajdujące się okolicy Szczecina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie wszyscy z okolic Piły są takimi śmieciarzami , nasza ekipa dba o czystość na łowisku , nie zostawiamy ani papierka, nawet niezużytą zanęte zabieramy ze sobą...no ale cóż przez kilku brudasów przytknęła do nas taka łatka, przydałyby się częstsze kontrole i mandaty inaczej ciężko wyplenić taką mentalność ....pozdrawiam kolegów po kiju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę, nie wrzucajcie wszystkich wędkarzy z okolic piły do jednego wora.Część z nas jest naprawdę wędkarzami w pełnym tego słowa znaczeniu ale rozumiem taką opinie bo niejedno już widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że nie wrzucamy wszystkich wędkarzy z Piły do jednego, tego samego wora. Są przecież tacy którzy potrafią się zachować i nie zostawiają śmieci na brzegu czy co gorsza -w wodzie.

Niemniej jednak mam przy okazji apel i prośbę do przyjeżdżających nad nasze szczecińskie wody wędkarzy aby dawali dobry przykład i wywierali wpływ na swoich gorzej wychowanych kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj próbowałem sprawdzić czy na Parnicy coś zmieniło się wreszcie na lepsze w temacie żerowania sanadcza. Byłem w godzinach poobiednich, skubał ale głownie maluszek.

Na łowisku byli również koledzy wędkarze z Drawska, zorganizowali sobie zawody spławikowe, biała rybka ich nie zawiodła....Zawody chyba zaliczyli do udanych, a Parnicę opuścili przed godz. 16.00 zostawiając po sobie nienaganny porządek.

Za ich wzorowe zachowanie nad wodą w imieniu wędkarzy ze Szczecina bardzo dziękuję i pozdrawiam ! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łowisku byli również koledzy wędkarze z Drawska, zorganizowali sobie zawody spławikowe, biała rybka ich nie zawiodła....Zawody chyba zaliczyli do udanych, a Parnicę opuścili przed godz. 16.00 zostawiając po sobie nienaganny porządek.

Za ich wzorowe zachowanie nad wodą w imieniu wędkarzy ze Szczecina bardzo dziękuję i pozdrawiam ! :grin:

Kolego, a co na tych zawodach łowili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łowisku byli również koledzy wędkarze z Drawska, zorganizowali sobie zawody spławikowe, biała rybka ich nie zawiodła....Zawody chyba zaliczyli do udanych, a Parnicę opuścili przed godz. 16.00 zostawiając po sobie nienaganny porządek.

Za ich wzorowe zachowanie nad wodą w imieniu wędkarzy ze Szczecina bardzo dziękuję i pozdrawiam ! :grin:

Kolego, a co na tych zawodach łowili?

Głównie krąp, a płotka w mniejszej ilości i raczej niewielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.