Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zestaw woblerów - taniocha "chińszczyzna"


Sencei

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

10 woblerów za 38 zł :shock: Ja kiedyś kupiłem jednego chińskiego za 8 zł i niestety wogule nie pracuje a na dodatek po paru rzutach zaczął tonąć więc odradzam zakup takiego badziewia, chociaż cena kusząca. Jeżeli chodzi o tanie woblery to posiadam polski za 12 zł i jest naprawdę świetny nazwy firmy nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem parę sztuk tych woblerków. Pracują o dziwo bardzo dobrze, nabyłem głęboko schodzące, pieknie pukają noskiem po dnie.Jedyna wada to, że kółko mocujące nie jest łączone z kotwiczkami a tylko zalane w plastkowym sterze.

Szczerze mówiąc polecam na wody czepliwe gdzie rzut Rapalką to szaleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chińszczyzna .

Miałem kiedyś takie z kółkiem wklejanym w ster . Totalne badziewie o fatalnej lub zerowej pracy. Z tych 10 to może dobrze będą chodziły te dwa z normalnie wklejonym sterem i ten z oczkiem na grzbiecie bezsterowiec o ile jest dobrze wyważony.

A za 3 sztuki wydać 38 zł +koszt przesyłki to lepiej kup sobie za takie pieniądze w sklepie wędkarskim 4 woblery. W granicach 10-12 zł kupisz przyzwoite okazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys kupilem na rynku kilka sztuk... i nie byly az tak zle... no i rybom sie podobaly.. ale to prawda ze takie "okazje" lepiej omijac z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah woblery Spro są świetne ! są bardzo tanie a złowiłem na nie więcej szczupaków niz na woblery Salmo ! prace mają delikatną, czyli taką jaka lubia jesienne szczupaki.

Latem też u mnie się sprawdzaja :mrgreen:

One nie maja nic wspolnego z chinszczyzna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami lepiej kupic taka tanioche niz kupowac od kogos co robi wobki... mam znajomego co ma sie za miszcza robienia wobkow a za byle jakiego wobka chce 20zl!!!!!!!!!!! to mi sie w pale nie miesci by kolesc co ma zdolnosci manualne nosorozca robi takie rzeczy ktore wymagaja precyzji twierdzac jednoczesnie ze innych producentwo (salmo itp. chyba mial na mysli) nie sa tak lowne jak jego!! ale na milosc boska!! za kawalek balsy zle wystruganej zle wywarzonej pomalowanej jakby to robilo dziecko 3 letnie i w dodatku bez uzborjenia brac 20zl?? o co tu kaman??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie on znajduje oszołomów, którzy mu za to płacą 20zł?

Te wobki dla kogoś kto trochę wobków już porobił mogą nie być złym pomysłem, jeśli nie pracują zawsze można je do tego zmusić odpowiednio obciążając, przycinając ster itd, a jak będą nabierać wody to zawsze można je wysuszyć i utopić np w domaluxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok zgodze sie tylko czy za ta kase mozna dostac dobrze pracujace wobki?? odp. brzmi tak... wiec po co silowac sie z drogimi nie dorobkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o chinszczyźnie mam dobre zdanie, jednak trzeba odrazu wymienic kotwice...te oryginalne są tępe i rdzewieją.

pracuja jak pracują, wiadomo salmo to to nie jest;] ale w cenie rippera + głowka jigowa mozna miec woblerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o "chińszczyznę" to prawie wszystko jest tam produkowane, nawet sprzęt naprawdę dobrych firm więc napis made in china mi nie przeszkadza ale jeżeli coś jest bardzo tanie to wtedy to omijam nieważne gdzie to było zrobione. A wracając do tego świetnego woblera za 12zł to może ktoś zna firmę robiącą woblery w Polsce w tej cenie ? Bo chciałbym zaopatrzyć się w większą ilość woblerów tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok zgodze sie tylko czy za ta kase mozna dostac dobrze pracujace wobki?? odp. brzmi tak... wiec po co silowac sie z drogimi nie dorobkami...

Ja oczywiście pisałem, że te chińskie można dociążyć, wyprofilować ster itd, nie miałem na myśli tych po 20 zł od Twojego znajomego. Nie wyraziłem się zbyt jasno;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.