Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wędka Dragona Mystery Live Bait


radek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje pytanie skierowane jest do tych kolegów którzy łowią sumy na Wiśle zwłaszcza okolice Płocka ale nie tylko. Chciałbym do przyszłego sezonu skompletować zestaw na suma do łowienia z brzegu. Jakiś czas temu dość okazyjnie kupiłem wędzisko jak w tytule ma długość 4,20 i ciężar wyrzutowy 150 gram, jest oczywiście trzy składowe. Akurat ten egzemplarz to Mystery XT jest wzmocniony dodatkowo oplotem.Czy wędka o tych parametrach będzie dobrym wyborem na suma na rzekę? może ktoś ma takie samo wędzisko proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mam dwa bardzo podobne kijaszki do twoich (Dragon Mystery Live Camou Bait) ,jeżeli chodzi o typową żywćówkę-naprawdę rewelacja :smile: .Natomiast jeżeli chodzi Ci o "Suma" to zdecydowanie nie ta klasa (Polecam posty maniek-przeczytaj ,załapiesz o co chodzi :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.