Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pomoc w doborze sprzetu.


AnteoZamboni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w przyszłym roku zamierzam wyrobić sobie kartę PZW.

Wcześniej łowiłem na stawie sekcyjnym a moim sprzętem były Wędka teleskopowa DAM 3,6m cw. chyba do 80g do tego kołowrotek golden z targu druga wędka to 3,30 mikado teleskop do 60g do tego drugi golden z targu. Jednak wzeszłej zimy wszystko co posiadałem zostało skradzione :(.

W 2010r tak jak pisałem zamierzam wyrobic karte pzw co bedzie mnie ksoztowało około 130zł na sam sprzęt nie mam niestety wyolbrzymionego budżetu około 230zł za ta kwote chcę kupić: 2x wedki teleskopowe nadajace sie na spławik, i lekki grunt 2x kołowrotki również uniwersalne, podbierak, pokrowiec.

grzebałem troche po necie i znalazłem coś takiego, moim zdaniem uniwersalny zestawik:

WĘDKA JAXON ADVENTURE TELE CAST 20-60g + uniwersalny kołowrotek BLACK PANTHER chciałbym zakupić 2 takie zestawy do tego jakiś podbierak za 20zł i pokrowiec za 30zł. Jeżeli w jakiś zaskakujący sposób zmienił by się mój budżet chciałbym dołożyc do tego wędzisko na spławik (Mikado golden bay float 4,00 cw 5-20g) Napiszcie co sądzicie o takim zestawie. Łowiska na które sie nastawiam to stawy, na których występuja karpie do 8kgm, liny, leszcze, plocie, sandacze, szczupaki

POzdrawiam ! I proszę o pomoc, poprawienie mnie badz polecenie jakiegos bardziej sensownego zestawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
poprawienie mnie badz polecenie jakiegos bardziej sensownego zestawu :)
A nie wolał byś za tą kasę kupić jeden średniacki ale sensowny zestaw? zamiast dwóch badziewnych, które mogą nie dożyć końca sezonu przy regularnym wędkowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnteoZamboni, zastanów się nad poropzycjąją Unises, kiedyś też to przerabiałem, przygody z takim sprzętem zazwyczaj kończą się po sezonie, może dotrwa dwóch. Dużo zależy od częstotliwości przebywania nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zastanawiam sie nad tym, szczegolnie ze ryb na stawie jest bardzo duzo, tylko trzeba do nich odpowiednoi podejsc :) a czy za 300zł mogłbym juz cos sensownego zmontować ? 2xwedka+kolowrotek jakies propozycje bardziej doswiadczonych wedkarzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuść sobie podbierak i pokrowiec :D myślę, że za ten budżet kupi jakiś węglowy feeder i do tego całkiem przyzwoite młynki z dragona(viper 535i kosztuje 53zł http://www.allegro.pl/item801078790_kolowrotek_dragon_viper_rd535i_mega_wyprzedaz.html do spławika znajdzie nawet coś tańszego lub używanego), do tego jakiś kompozytowy float do spławikowania i już ma komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.