Skocz do zawartości
tokarex pontony

Z pamiętnika Admina


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne jest to o tyle, że zdania są sensowne i pisane poprawnie. Z drugiej strony może to student socjologii lub innego kierunku "krzak" (nawiązując do firmy krzak) , , który myśli że da znać mediom i zrobią z tego nowy odcinek "UWAGA!"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Dziwne jest to o tyle, że zdania są sensowne i pisane poprawnie. Z drugiej strony może to student socjologii lub innego kierunku "krzak" (nawiązując do firmy krzak) , , który myśli że da znać mediom i zrobią z tego nowy odcinek "UWAGA!"?

A może to jednak kobieta?... i do tego kot :wink:

Ten człowiek więcej wędkuje niż Ty masz lat i z tego co znalazłem jest mgr, bardziej bym się skłaniał do tego co napisała Madi.

tomik, Ty to samolubny jesteś :mrgreen: , załóż jej wreszcie te konto!, może my tez zaczniemy czerpać dobry humor z obecności tej Eminencji :lol:

Podobno lubi łowić okonie. Co zrobisz jak po tym jak zapytasz go na jaki model wędki łowi - oskarży Cię, że chcesz go okraść ze sprzętu wędkarskiego ? :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej bym się skłaniał do tego co napisała Madi.

Yes, Yes, Yes - co wygrałam :mrgreen::?::lol:

No dobra, powiem tak: moja teza oparta była właśnie na sposobie wypowiedzi, używanych słów, itp. itd., które wskazują na osobę stonowaną, inteligentną, jak również przez właśnie swój sposób wypowiedzi - osobą "dobrze" dorosłą. Znam kilku takich seniorów, którzy bardzo elokwentnie się wypowiadają, ich styl jest zupełnie inny niż "dzisiejszych" jak to napisał maryaChi - studentów socjologii. Poza tym, że tak powiem, ta kulturalna bulwersacja spowodowana pytaniem o nieszczęsny wiek owej mężatki wzbudził zapewne mieszane odczucia co do osobowości po drugiej stronie sieciowego kabla, która w dzisiejszych czasach niestety stanowi duży odsetek zboków. Stąd też taka reakcja.

Co zrobisz jak po tym jak zapytasz go na jaki model wędki łowi - oskarży Cię, że chcesz go okraść ze sprzętu wędkarskiego ? :wink::lol:

Bardzo prawdopodobne, nie daj Boże ktoś zada serię pytań: gdzie i kiedy łowisz?; może wybierzemy się razem?; jestem zmotoryzowany mogę Cię podrzucić/zabrać... Nie mówiąc już o propozycji zasiadki na nocce z namiotem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stonowaną, inteligentną

Absolutnie nie zgadzam się że czlowiek ten byl stonowany i inteligentny. Przedstawil sie jako kobieta pytaniem o "użytkownika" (??????????? nawet jeśli inteligentny czlowiek spadlby z choinki i nie wiedzial co slowo znaczy to jest tyle slownikow..), na pytanie o wiek (W WIADOMYM KONTEKSCIE!!) zareagowal jak IQ89, no a czlowiek stonowany nie atakuje w ten sposob innych.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie zgadzam się że czlowiek ten byl stonowany i inteligentny.

Bo młody jeszcze jesteś :mrgreen:

Ktoś w Twoim wieku pewnie nawrzucałby tyle łaciny ile mieści się w kilku wersach.... ba zacznijmy od tego, ktoś taki zapewne nie zadałby pytania o użytkownika......

Poza tym, dlaczego akurat przedstawił się jako kobieta? A to dlatego, że pokolenie tego Pana było i jest wychowane w sposób szanujący kobiety, w sposób specyficzny, inny do dzisiejszego zachowania w stosunku do płci pięknej i inteligentnej; choć całowanie w rączkę przez starszych Panów to już przegięcie i jak dla mnie w dzisiejszym dniu bardziej zajeżdża mi próbą molestowania :lol:

Stąd szanowny Pan udał kobietę, sądząc, że spotka się kulturalnym zachowaniem ze strony rozmówcy, który jednak zapytał o wiek.... nieszczęsny wiek co Szanownemu dało brzydko do myślenia. Oj tomik Ty świntuchu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi, przede wszystkim aż tak się wiekiem nie różnimy, żeby robić z tego halo. 5 lat różnicy (za 3 dni kończę 24! hura) to nawet nie pół pokolenia. Nie możesz więc wiedzieć ile łaciny wrzuciłbym tomikowi za pytanie o wiek.

Szanowanie kobiet nie polega mam nadzieje u inteligentnych osób na przedstawianiu się jako ONA.. Straciłbym wtedy szansę na choć średni iloraz inteligencji. Poza tym całowanie w rączkę odchodzi powoli w niepamięć (ku mojej uciesze).

Wczuwając się w rolę starszego pana.. nie jestem w stanie go nadal zrozumieć. Może to faktycznie ten mój wiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi, przede wszystkim aż tak się wiekiem nie różnimy, żeby robić z tego halo. 5 lat różnicy (za 3 dni kończę 24! hura) to nawet nie pół pokolenia.

No spokojnie niebawem będziesz mógł i mi roczek dodać, całkiem niedługo skończę 30 lat. A, że mężczyźni później dorastają to tak czy siak różnica jest między nami kolosalna :razz:

Tak poza konkursem: Wszystkiego Najlepszego :grin:

Nie możesz więc wiedzieć ile łaciny wrzuciłbym tomikowi za pytanie o wiek.

Nie pisałam konkretnie o Twojej osobie lecz o większości młodych ludzi, którzy z pewnoscią by zareagowali dość brutalnie...

Poza tym całowanie w rączkę odchodzi powoli w niepamięć (ku mojej uciesze).

Ku mojej też bo jak mnie ma ślinić kilku Panów np. na jakimś weselu czy pogrzebie to ja serdecznie dziękuję, wolę walnąć sobie "miska" jak to z moimi haczykowcami na spotkaniach :wink:

Wczuwając się w rolę starszego pana.. nie jestem w stanie go nadal zrozumieć. Może to faktycznie ten mój wiek?

No nie wczujesz się bo to właśnie ten Twój wiek :wink: Ja też się nie wczuję, ale ze względu na to, że obracam się często gęsto wśród seniorów, śmiem takową tezę postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.