Skocz do zawartości
tokarex pontony

srednie rzeki


balonix

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie brzan nie ma (przynajmniej nigdy nie złapałem) tylko z opowieści mojego znajomego (76lata) słyszałem że łapał. Nawet klenia 51cm złapał na wiśne. Łapałem te pstrągi na obrotówki 1 lub 2. Kolorystyka żółto/czarna srebna bądź czerwona z włoskami. A na co łowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Spróbuj też na gumy. Na początku będą ci się spinały, ale to kwestia czasu. Trzeba wyczuć moment w którym trzeba zaciąć rybę. Jak wiem na blachy same się zacinają. Dobra jest żółta z czarnym grzbietem mann`s predator 3 na nią właśnie złapałem szczupaka 61cm. Miałem w tedy fuksa bo jeszcze przyponu nie miałem i jakimś cudem nie przegryzł żyłki. Na dodatek tam byłe skarpa jakieś 1,5m. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych blach używasz sam na nie łapię, najczęściej na algę L2 srebną (rok temu mi poszedł taki ok. 60cm). Mors też nie jest zły mój kuzyn złapał na morsa na Drwęcy szczupaka 55cm a na słupnie na algę L2 srebną szczupaka 61cm. Ale moim zdaniem gumy są lepsze ponieważ miałem zawsze więcej brań niż na blachy może dlatego że się już poznały na blachach bo od 2 lat na nie łapię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Znacie jakieś dobre miejscówki na Łynie niedaleko Olsztyna ?? Dojeżdżam autobusem albo rowerem, więc żeby nie za daleko ;] interesuje mnie spinning, Szczupaki i Pstrągi. Jak i grunt i spławik Leszcze, Liny, Płocie, karpie. Czekam na odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.