Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Mietków


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

to ich nie interesuje bo teren jest kopalni i pzw jedynie dzierzawi wode a woda jak wiadomo raz jest a raz jej nie ma ;) wiec skoro wlasciciel spuscil wode to pzw juz nie musi jej dzierzawic a to ze ryby uciekaja i sa klusowane to wlasciciela malo co obchodzi. Miejscowi sie ciesza ze na swieta beda mieli lodowki pelne sandaczy ;) Ot taka polityka. Nie łudził bym się tym ze bedzie jak kiedys bo to raczej nie mozliwe no moze za 10 lat. Szkoda zbiornika bo tam uczylem sie lowic na spinning z opadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tragicznie to wygląda. Teraz tylko brakuje przymrozków i będzie powtórka z przed dwóch lat jak się tam ryby podusiły w dołkach pod lodem :cry: Ale jak napisał kolega Maniek to Bystrzyca zarybiona na max-a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ? Dla żwiru !
Koledzy z tego co mi wiadomo woda została spuszczona nie do końca dla żwiru jak napisał kolega Dudi,bo go można wydobywać bez spuszczania wody,lecz piasku którego złoże odnalezino pod żwirem,nie da się tak po prostu wydobyć.A jest to piasek [szklarski] do produkcji szkła, a jest on bardzo poszukiwany w Europie.Dlatego bez spuszczenia wody jest to nie możliwe :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest to piasek [szklarski] do produkcji szkła, a jest on bardzo poszukiwany w Europie.Dlatego bez spuszczenia wody jest to nie możliwe :evil:
Gdyby to sie okazał prawdą to na pare lat zbiornik by został zamknięty ,a takie wieści mnie nie doszły ,moim zdaniem takie cyrki z wodą potrwają jeszcze ze dwa lata ,po Euro 2012 wszystko wróci do normy.Ale zbiornik już się szybko nie obuduje, szkoda bo odra dostaje teraz w dupę . :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, To info które posiadam jest bardo wiarygodne,a więc z moich informacji które mi dostarczono to nie zakończą wydobycia do wyczerpania jego zasobów :evil: A to złoże piasku podobno należy do największych w europie oczywiście [zródło] jest do końca nie oficjalne.Mam taką nadzieje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

nalewator, Dzwonilem wczoraj do koleszki ktory jest pare razy w tyg. na Mietkowie,twierdzi ze ruszylo,leszcz,ploc,trafia sie jaz,od strony Domanic.Mialem w planach wybrac sie jutro ale zmiana pogody mnie zniechecila.Ruszam wtorek-sroda.A dzisiaj ponoc cienko,bo kumple siedza na Imbramowicach i dojechalo dwoch z jeziora i narzekali ze lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów

Byłem wczoraj 13.04.2010r. w Mietkowie za mostem jak Bystrzyca wpływa, od ok 14 do 19. Straszna lipa, zero brań, wędkarzy jak na zawodach i nikt nic odkąd przyjechałem nie wyciągnął. Woda wysoka, brudna, nurt dość silny. Z opowiadań to ponoć biorą, ale tak pod wieczór w czasie dnia słabo. Koło mnie siedział dziadek co zostawał na 2 już noc :shock: Hmm ciekawe a widziałem że nie był on jedynym kiedy po 19 odjeżdzałem.

krbob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam

byłem dzis na mietkowie na rybach

no i tam chyba juz nie ma ryby

woda wysoka

przez takie decyzje o zezwoleniu na dewastacje zbiornika i spuszenie wody

zero brań i nawet nie widać żeby tam coś żyło

pozdrawiam

i polecam szukać ryb na innych zbiornikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja na M ietkowie byłem od 16 08-05-10 do 8 rano 09-05-10 i tylko 1 branie linek 38 cm .Wędkarzy dużo ale niestety wszyscy nażekają na brak brań ,wedkarze łowiący obok mnie około 8 osób wszyscy bez ryby i nawet brania.Najdziwniejsze że nie widać żadnyk znsków ryb ,ani spławów ani drobnicy .Pojqade jeszcze w czerwcu na sandacza sprawdzić ale zdaje mi się że spuszczanie wody zrobiło z Mietkowa już bardzo słabe łowisko. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.