Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach? grudzień 2009


Benten

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj jakaś godzinka na starorzeczu z paproszkami czego efektem było 4 okonie w tym 3 sztuki w granicach 22-25 cm fajna zabawa przynajmniej była :) Jutro powtórka jak nie będzie tak wiało jak dzisiaj to połażę dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobi gratulacje

widzę ostra determinacje w dążeniu do pobicia swojego wypasionego rekordu życiowego :mrgreen:

lecz sądzę ze można to uznać za niehumanitarne obchodzenie się z rybą :twisted:

gdyż takie krzyki mogą ja poważne zestresować przez co w przyszłości bardzo prawdopodobne jest rozwiniecie się stanów lękowych przed woblerami i gumami baaaaa.... może zacznie nawet się jąkać :lol:

Przez Co jestem za wprowadzeniem nowego trendu C&pR czyli Catch and peaceful Relase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi, - :shock: łapiesz tak piękne szczupaki że zaczynam sie zastanawiać czy rybki mają polski paszport

nie trzeba być detektywem żeby się domyślić że to na bank te same prywatne łowisko w okolicach szczecina na którym łowi także pepe17 ponieważ każdy wie że polska to nie szwecja i takie sztuki nie trafiają sie regurarnie co tydzień :???: tylko pozazdrościć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawnić takie łowisko w Polsce (z resztą każde, w którym regularnie się łowi drapieżniki) to samobójstwo...i pewny wyrok śmierci dla ryb, które w nim pływają!

PS A Panom gratuluję cętkowanych potworów i znalezienia TAKIEGO jeziora na polskiej pustyni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratki - ciesze sie że ryby się Wam podobają :smile:

nie trzeba być detektywem żeby się domyślić że to na bank te same prywatne łowisko w okolicach szczecina na którym łowi także pepe17

nie trzeba być detektywem żeby zauwazyć że pływamy razem na tej samej - mojej - łodzi - a łowiska mają różny charakter i są innymi akwenami :smile:

Pepe po raz kolejny gratuluje kolejnej życióweczki - ale na tym nie poprzestaniemy - namierzymy jeszcze większe - moze na tym nowym ciekawym bajorku:!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sory ale sam wiesz jak jest z rybabi w polskich wodach i az sie wierzyć nie chce ze są jeszcze w polsce takie miejsca gdzie tak czesto można złowić takie okazy, po prostu nie mogłem uwierzyć ze to wody nie komercyjne ale skoro tak mówisz to ok wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nikt rybek nie łapie... ? Tylko w Szczecinie biorą ...? I tylko szczupaki ...? Albo w Szczecinie mamy wędkarskie talenty , albo to jedyna okolica w której ryby pływają :mrgreen:

A sandacze ???

Dzisiaj dwie godzinki na Wisełce i bez "pstryknięcia" - jutro walka dalej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj testowałem nowy kijek na Odrze w Widuchowej. 3 godzinki rzucania, niestety tylko krótki szczupaczek na woblerka. Do tego 3 woblery, 3 blachy i 2 gumy zostały na zawsze pod wodą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin20, napisz na co,o której itp....

widać ze ciemnio już było...

no i fota mogła by byc trochę lepsza jak na taką rybę,ele i tak wielkie graty

gratulacje również dla PEPE i dla SUPERSOBIEGO...

ja dzisiaj byłem z gumkami-kilka baaardzo kruciutkich szczupaczków,oraz kilkanaście okonków max do 15cm

jutro powtórka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.